Sandra Brown “Nešvarus žaidimas”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: Nuobodžia aš šios knygos nepavadinčiau. Tačiau banalia ir nuspėjama – drąsiai. Vienintelė intrigėlė (o juk detektyvuose, trileriuose intrigėlės yra privalomos) buvo, o kaip gi jie išsuks savo šikną. Ir viskas. Herojai neįdomūs. Istorijos vingiai net kiek juokingoki. Nors ko tik tie turčiai neprisigalvoja iš neturėjimo ką veikti.
Vienintelis dėmesio vertas personažas – blogietis policininkas. Tas bent jau atliko vaidmenį. Visi kiti tik mė ir bė. Jei turit ką geresnio paskaityti tai ir skaitykit tą geresnį.
OficialiaiPenkerius metus atsėdėjęs kalėjime, buvęs futbolininkas Grifas Berketas išeina į laisvę. Tačiau jo reputacija ir karjera sužlugdyta ir į ankstesnį gyvenimą sugrįžti jis nebeturi galimybių. Fosteris Spikmenas, oro transporto bendrovės savininkas bei vadovas, ir jo žmona Lora – pavyzdinga pora. Jie buvo turtingi, klestėjo ir džiaugėsi gyvenimu, kol likimas atėmė viltį turėti vaikų. Spikmenai nusprendžia, kad jiems padėti galėtų Grifas ir ima jį įkalbinėti slaptam sandėriui. Tačiau Grifo prisireikia ne tik Spikmenams – į jį nusitaiko ir detektyvas Stanlis Rodartė, senas Grifo priešas, siekiantis jam suversti kaltę už neišaiškintą žmogžudystę. Spikmenų žadamas atlyginimas už paslaugą neįsivaizduojamai didelis, bet paimdamas pinigus Grifas atsižadėtų meilės ir vienintelės progos išpirkti kaltę… Grifas viską pastato ant kortos, o kuo lošimas azartiškesnis, tuo daugiau mįslių ir… lavonų.
Puslapių skaičius: 432
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 08 14