Tatjana Ustinova “Vienu atsikvėpimu”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: Ją vadina detektyvų karaliene. Sako, kad pirma iš geriausių, kad rusiškoji Agata Kristi, kad net pačią Marininą lenkia nuostabumu! O aš ką? Aš silpnas žmogelis! Mane galima suvilioti! Man reikia paskaityti ir patikrinti. Nes detektyvų meistrus aš mėgstu, net Agata Kristi patinka (nustebot, ane? Mano jau toks įvaizdis, kad jokios klasikos šita kvaila višta nesupranta ir nevertina?), o tuo labiau Marinina. Tai aš ėmiau ir perskaičiau.
Ir liko įspūdžiai. Į Marininą nepanašu, į Kristi gal keliomis detalėmis, o iš esmės neblogai. Jei lyginčiau su ta pačia jau keturis kartus palinksniuota Marinina, tai turėčiau pasakyti, kad Ustinova gerokai linksmesnė. Nesikapsto ji taip giliai juodžiausiuose žmogaus viduriuose, o užsiima gana juokingos, nors nieko ten juokingo, istorijos kūrimu.
Radau įdomių veikėjų. Taip pat radau ir prietrankų. Buvo ten tokia super aktorė, kuri taip užkniso mane, kad net pasirodo ne tik mane :). Juokingiausia tai apie naujarusių buitį skaityti. Kaip ir viskas. Skaitysiu kitas jei pasitaikys. Jei nepasitaikys tai neverksiu krokodilo ašaromis, o skaitysiu ką nors kitą.
Oficialiai: Savo šunį Vladimiras Razlogovas brangino labiau nei žmoną… Dabar savimi pasitikintis, klestintis verslininkas nužudytas. Laiko žmogžudystei atskleisti beveik nėra. O kažkur šalimais visą laiką sukiojosi žmogus, žinantis, jog anksčiau ar vėliau Razlogovui teks apmokėti sąskaitas! Kokias?.. Už ką?.. 
Vis giliau panirdami į paslaptį, gaubiančią verslininko mirtį, vis geriau pažindami jo artimuosius, įsitikiname, kokios apgaulingos tos rolės, kurias vaidiname kasdien prieš aplinkinius. Ėmusi painioti intrigų kamuolį, našlė Glafira Razlogova supranta, jog niekuomet gerai nepažinojo žmogaus, su kuriuo gyveno. Kokie atradimai jos laukia? Viską sužinosite detektyve, kurį tikrai perskaitysite vienu atsikvėpimu…
Puslapių skaičius: 512
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 08 09