Charlaine Harris “Mirusios širdys”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: pirmą dalį skaičiau prieš du šimtus penkiasdešimt knygų (geras mato vienetas?). Todėl truputį primiršusi buvau kas yra kas. Pripažinkime, gi tai nėra knygos, kurias įsimeni visam gyvenimui :). Bet pamenu, kad nebuvo labai bloga, tad kodėl nepratęsus. Bibliotekoje mačiau yra bent jau iki šeštos dalies, tad…
Šiaip ši dalis man buvo įdomesnė. Daugiau veiksmo, įdomių veikėjų. Gal visada taip? Pirmoje knygoje susipažįsti, sužinai koks pasaulis kuriamas, o po to jau leki leki. Daugelis skaitytojų skundžiasi, kad daug dėmesio yra skiriama Sukės aprangos aprašinėjimui. Man nekliudė, nes būtent tokie aprašai, kaip timpos ir vos krūtinę dengianti maikutė leidžia įsijausti į tam tikrą charakterį :).
O dar, man nepatinka vampyras Bilas :). Labai jau kryptingas: duok sekso, bet visokių įdomių dalykėlių tai aš tau nepasakosiu. Puikūs santykiai :).
OficialiaiSukė Stekhaus – iš pažiūros eilinė mergina, dirbanti mažo miestelio bare. Ji jau susitaikė su savo „trūkumu“ – gebėjimu skaityti svetimas mintis. Ir netgi išmoko tuo pasinaudoti – kad ir narpliodama neištirtus nusikaltimus. „Mirusiose širdyse“ jai teks perprasti radikalaus religinio kulto narių paslaptis ir pamėginti surasti dingusį vampyrą… 
Puslapių skaičius: 304
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 08 05