425(98) Tess Gerritsen "Donoras"

Tess Gerritsen “Donoras”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: Taip taip. Ir vėl Tess Gerritsen. Įdomiai keista ši knyga. Tarsi koks rašytojos tramplynas. Įdomu, intriguoja, bet nuspėjama iki negaliu. Tas, kurio nė minutėlę neįtarinėjau ir nebuvo blogietis. Tie, į kuriuos akys krypo nuo pat pradžių ir buvo negeriečiai. O tai kas lieka yra korupcija, mafija, organų pardavinėjimas.
Beje, jeigu kam yra įdomu tai aš irgi galvoju, kad nafik reikia milijonų jei negali net širdies nusipirkti. Ir taip, jei būčiau turtuolė bei norėčiau išgelbėti artimiausią man žmogų, tai aš tikrai pirkčiau organą juodojoje rinkoje. Ta prasme, jei kitų išeičių nebūtų. Ir nereikia čia visokių lia lia.
Oficialiai: Medicinos rezidentės Abės Dimateo gabumus ir ištvermę puikiai įvertina ir į savo gretas ją priimti ketina Bostono elitinės Beisaido ligoninės širdies transplantacijų grupės chirurgai. Tačiau Abė padaro lemtingą klaidą – jos valia donoro širdis atitenka ne chirurgų numatytai turtingai pagyvenusiai moteriai, o pacientui pagal oficialų sąrašą. Neilgai trukus iš kažkur atsiranda dar viena širdis, moteriai skubiai atliekama transplantacija ir Abė sužino baisią tiesą: duomenys apie donorus klastojami. Kai jis pasiryžta išsiaiškinti, iš kur į Beisaidą lyg pagal užsakymą pristatomi reikiami organai, ji patenka į paslaptingus, mirtinai pavojingus ir nusikalstamus medicinos pasaulio užkulisius. Bostono uoste inkarą išmetusiame laive daktarės Dimateo laukia šiurpi tiesa… 
Puslapių skaičius: 400
Knyga pasiskolinta.
Perskaityta 2012 07 21

Total
0
Shares

4Comments

Add yours
  1. 1
    Aš skaitau

    Pritariu tavo nuomonei, nuspėjama knyga. Ir man ne tokia intriguojanti kaip kitos, nors negaliu sakyti, kad prasta. Skaitysi kitas jos knygas? Kai grįšiu į Lietuvą, žinau, kad manęs laukia siuntinys su dar dviem neskaitytom jos knygom. Jee

  2. 2
    Salomėja

    Skaitysiu jei rasiu bibliotekoje ar kas duos :). 8 jau perskaičiau ir nors labai patiko, turėti nesinori, tai neperku.

+ Leave a Comment