399(72) Luke Rhinehart "Kauliukų žmogus"

Luke Rhinehart “Kauliukų žmogus”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: Šią knygą jau seniai seniai turėjau savo geidaraštyje. Ir visi man vis siūlė paskolinti. Ir vis atsisakinėjau. Nes turėjau nuojautą. Per daug jau išliaupsinta. Ir pusė liaupsių tokios, kad nė nesuprasi ar tas žmogus skaitė visą knygą ar tik jos aprašymą. Būsiu ir vėl ta atskalūnė. Nusibodo man šita knyga.
Ko gero jos gimimo laikais viskas atrodė kitaip. Pasaulis kitoks buvo. Tada gal būčiau ir susižavėjusi. Dabar gi nieko įdomaus. Nebebūtina žaisti su savo gyvenimu. Galima įsijungti kompiuterinį žaidimą ir manipuliuoti herojais. Dabar net spektakliai tokie, kur žiūrovai nusprendžia baigtį. Spėju dabar gi šis kūrinys nelabai ir sudomintų leidyklas :).
Konkrečiai tai man nusibodo Lukas. Koks tai nupezėlis įsivaizduojąs kietas vien todėl, kad drįsta elgtis kitaip. Ir dar kaltę turi kam suversti. Nusivyliau jo fantazijos stoka. Net mažametis sūnus ir tas gudresnis buvo :). Nepatinka taip pat kaip ir koks Chuck Palahniuk, nors tą kitą pusę pasaulio jis veža. Gerai, kad nesiskolinau tos knygos, nes būtų nejauku grąžinant pasakyti, kad nelabai nelabai…
OficialiaiPagrindinis knygos veikėjas, nusivylęs pabrėžtinai normaliu savo gyvenimu ir psichoanalitiko darbu, netikėtai atranda auksinį visų problemų sprendimą – kauliukus. Kiekvienu klausimu – šeši atsakymai, ir Kauliukas, Atsitiktinumo dievas, išrenka, ką žmogui daryti. Tai reiškia, įmanoma viskas. Nebegalioja jokios visuomenės, doros, kasdienybės normos, rizikuoti, leistis į avantiūras – tiesiog privaloma, būtina atsikratyti savasties ir tapti niekuo ir viskuo vienu metu. Pabandytik. Gal netgi patiks.
Puslapių skaičius: 542
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 05 17

Total
0
Shares

2Comments

Add yours
  1. 2
    parabole

    Dabar bent suprantu, kodėl pradėjus knygos nesugebėjau jos baigti, ką ten baigti, mečiau perskačius keletą puslapių – taip nepatiko. Bet galvojau, gal tiesiog tada ne metas buvo ją skaityti. Panašu, kad taip jos ir neskaitysiu:)

+ Leave a Comment