394(67) Tess Gerritsen "Gravitacija"

Tess Gerritsen “Gravitacija”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: Taigi. Šitoji Tess moka rašyti ne tik kraujais trykštančius detektyvus, bet ir šlykštynėlėmis sproginėjančius veiksmo trilerius. O kaip gi kitaip jei ne šlykštynėlėmis pavadinti dalyką, kuriuo visi užsikrečia, kūnas pampsta, galiausia sprogsta gausiai pažerdamas glitėsių. Ir visa tai vyksta kosmose, stotyje, kur tie glitėsiai skraidžioja laisvai.
Pagal šią knygą būtų galima pastatyti tokį filmą, kokį rodo lietuviškos televizijos per Kalėdas ir kitas šventes (ką rodo kitu metu aš net bijau pagalvoti). Nežemiškos kilmės grėsmė, daug kartų vartojamas žodis DNR, NASA, plius pikti viską slepiantys kariškiai. Ir dar mylintis vyras, kuris visur laksto ir bando išgelbėti kosminėje stotyje įstrigusią žmoną. Va toks va būtų filmas ir tokia buvo knyga. Bet nenuobodi, nors ir nuspėjama.
Labiau mėgstu tuos kraujuotus Tess detektyvus. Šita labai jau priminė Dan Brown’o netamplieriškąsias knygas – “Meteoritą” ir “Skaitmeninę tvirtovę”.
Oficialiai: Jaunai NASA astronautei gydytojai Emai Vatson tenka kovoti su kosmose besidauginančiu mirtinu mikrobu. Mėginimas gelbėtis baigiasi katastrofa: NASA erdvėlaivis sudūžta, o kosminė stotis lieka pavojingai apgadinta. Ema stengiasi suturėti mirtiną mikrobą, o jos artimieji Žemėje lenktyniauja su laiku, skubėdami sugrąžinti astronautę iš kosmoso. Bet gelbėjimo operacijos nebus. Užkratas dabar graso ir Žemės gyventojams, tad stotyje paskelbiamas karantinas ir astronautai paliekami įstrigę orbitoje…
Puslapių skaičius: 280
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2012 05 06

+ There are no comments

Add yours