Anne Rice “Lestatas”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: man – klasikinių vampyrų gerbėjai – smūgis, kad ši knyga taip nusibodo. Aš ją skaičiau gal tris savaites ir tik ją (na tik Undinė per kūčias įsiterpė). Bet nu. Bet nu… Nuobooooodu. “Interviu su vampyru” man patiko gerokai labiau, bet gal dėl to, kad kokius keturis kartus prieš tai buvau mačiusi filmą. Aš mačiau internete liaupses “Lestatui”, tai su savo nuomone vėl nusipelnysiu nesupratėlės reputaciją. Bet pilstymas iš tuščio į kiaurą vien dėl puslapių skaičiaus didino man yra nepriimtinas. Beje, o pats Lestatas, tai kažkoks myžnius lochutis. Visą tą savo vampyrostoriją galėjo sužinoti ir netrydaliodamas kas kelias minutes “myliu noriu negaliu vėl myliu ir vėl negaliu”. Turbūt Drakula man liks mieliausias, nes pirmasis.
OficialiaiŠaltame žemės glėbyje penkiasdešimt metų pragulėjusį vampyrą Lestatą pažadina elektroniniai MTV kartos garsai ir vaizdai. Pakerėtas netoliese repetuojančios jaunos grupės „Satan`s Night Out“ jis pasišauna pelnyti pasaulinę šlovę ir nutraukti šimtametę vampyrų tylą. 
Lestatas nedvejodamas ir su pasimėgavimu laužo pagrindines vampyrų taisykles: neišsiduok, kas esi, ir nepasakok apie kitus vampyrus. Dar daugiau – jis imasi vadovauti grupei ir išleidžia autobiografiją, kurioje pasakoja apie jauniausio markizo de Lionkūro sūnaus iš Overnė susitikimą su vampyru Magnusu, apie kelis klajonių ir išbandymų amžius, praleistus ieškant paaiškinimo siaubingam savo likimui, nemirtingo gyvenimo prasmės ir sielos draugų. 
Puslapių skaičius: 800
Knyga nuosava.
Perskaityta 2011 12 26