Undinė Radzevičiūtė “Baden Badeno nebus”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: belaukdama Kūčių vakarienės perskaičiau šią brošiūrėlę (skaityti šį žodį mielu balsu). Ir tikrai teigiamai vertinu. Šiaip tai apie tokią Undinę išgirdau visai neseniai. Perskaičiau interviu žurnale. Paliko įspūdį, kad ji ta interviu davė raštu. Suprantama. Aš irgi esu davusi kelis interviu raštu. Pajutau artumą. Tai va ir perskaičiau. Vienos istorijos vertos trejeto, kitos vieneto su minusu, gal net gaila, kad jų tiek mažai. Istorijų. Noriu dar, noriu dar, noriu dar! O šiaip skaityti lengva. Nepersistengta su lietuvišku noru būti įmantresniais, nepilamas purvas ant galvos ir nėra to amžino niūrumo. Net šiek tiek saulės galima rasti! Žodžiu visai nieko.
Oficialiai: Naujoji knyga “Baden Badeno nebus” atveria dar vieną šios talentingos kūrėjos briauną – mokėjimą pasakoti istorijas. Knygoje išlieka įprastas Undinės Radzevičiūtės stilius, įmanomas pavadinti „akupunktūrine proza“ – preciziški sakinių dūriai, taupus ir asketiškas kalbėjimas ir itin subtilus humoras. 
Puslapių skaičius: 128
Knyga pasiskolinta.
Perskaityta 2011 12 24