Aleksandra Marinina “Už viską reikia mokėti”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – nors ir skaitomas, ale vistiek šūdas, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano nuomonė: didieji Marininos nemylėtojai (galioja tik skaičiusiems bent vieną), škac :). Nes ir vėl pasakosiu kaip ši teta įsigilina į situacijas. O situacijos tikroviškos ir gal net tikros. Na čia po Snorbankio istorijos matosi, kad toli ieškoti siužetų nereikia. Tik gerai pasidomėti. O šioje knygoje Kamenskaja juokėsi net kelis kartus. Pamanyk tik, ji tai moka 🙂 Lyg ir tiek, nes ką čia kiekvieną kartą kalbėti, kai serialas tas pats, tik serija kita.
Oficialiai: Anastasiją Kamenskają ištiko rimti nemalonumai: ją nušalino nuo darbo, atliekamas tarnybinis patikrinimas dėl jos bendradarbiavimo su kriminalinio pasaulio autoritetu Denisovu. Žinoma, galima paaiškinti, kad jie bendromis jėgomis ieško moters ir jos vaiko žudikų, bet tada būtų sužlugdyta svarbi operacija – juk bandoma nustatyti nusikalstamą organizaciją, kuri, manoma, kalta dėl netikėtų keleto mokslininkų ir menininkų mirčių. Kamenskaja spėja, kad jos nemalonumų šaltinis – paslaptinga, visose jėgos struktūrose savų žmonių turinti kontora. Vadinasi, Anastasija, bejėgė moteris, turi tą „kontorą“ pergudrauti. Ką gi, užduotis suformuluota, o analitikei tai ir yra svarbiausia…
Puslapių skaičius: 376
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2011 11 24