Jessica Gregon “Angelų kūrėjos”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: ar karas gali patikti paprastiems žmonėms? Viskas priklauso nuo situacijos. Užkampis, kaimas. Toks mažas, kad jame net nėra užeigos, galiausiai ir bažnyčios. Ir va karo metu nėra net vyrų. Moterys atsipalaiduoja. Mažiau intrigų, apkalbų, jas vienija laukimas. Kuris pasistumia į šoną nes viename name įkuriama belaisvių, gana laisvai laikomų karininkų stovykla. Čia prasideda visas smagumas. Ir laikinumas. Karas baigiasi. Grįžta vyrai, belaisviai keliauja namo. Pirmos dalies pabaiga. O visos pasekmės ir antra dalis dar įdomesni. Ar tokioje knygoje gali būti gera pabaiga? O kas yra gera pabaiga? Meilė su hepyendu? Išnarpliotas detektyvas? Viltis? Kažkokia pabaiga yra :).
Oficialiai: Nyki lyguma Vengrijoje, 1941-ieji. Nuošalus kaimas, apgaubtas prietarais ir gandais apie raganavimą… Kaimo atstumtąją Sari kaip nieką kitą kankina vienatvė. Ji, kaimo žiniuonio ir išminčiaus dukra turi aiškeregės dovaną, ir visų laikoma ragana.
Prasidėjus karui, vyrai iškeliauja į frontą , o tarp vienų likusių moterų užsimezga stiprus ryšys. Pirmą kartą Sari pajunta, kad turi draugų. Tačiau už šią draugystę tenka sumokėti, nes moterys bando išlaikyti karo joms suteiktą laisvę. Įvykiai tampa nevaldomi, o įtarimai sustiprėja, kai kaimo gyventojai vienas po kito ima atskleisti tamsiają Sari pusę…
Puslapių skaičius: 304
Elektroninė knyga.
Perskaityta 2011 09 20