John Grisham “Partneris”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: visada Grishamo vengiau. Buvau įsitikinusi, kad man visai nepatiks. Bet baigėsi knygos, o eskaityklėje jau nuo seno gulėjo “Partneris”. Taip ir sušniojau per pusdienį. Reikia pagirti – puikus intrigantas, puikus meistras, puikus trileristas. Veiksmo regis nėra. Na tik pradžioje. O laiko iki paskutinio puslapio. Ir pabaiga gera. Nors visą knygą šmėsčioja mintis, kad viskas būtent taip ir baigsis, tam galui atėjus nesinori tikėti. Negi ištikro taip ir baigėsi? Iš pastarojo meto knygų šioje dažniausiai kartojamas žodis pinigai :). Daug pinigų. Aš jau retai beskaitau knygas iki kol jas baigiu.
Oficialiai: Patrikas Laniganas buvo visų mėgstamas, daug uždirbantis klestinčios advokatų firmos Misisipės valstijoje partneris, tačiau sumanė savo firmą apvogti – pabėgo, pasiglemždamas devyniasdešimt milijonų dolerių. Ketverius metus jis gyveno vengdamas turtingųjų ir galingųjų, ėmėsi visokiausių gudrybių, kad tik jo nesurastų. Tačiau tai buvo neišvengiama. Jį sučiupo Brazilijos džiunglių pakraštyje.
Patrikas grąžinamas į tėvynę Viename Misisipės valstijos mieste netrukus prasidės neįprastas teismo procesas. Kaltintojams it rykliams aplink Patriką grėsmingai sukant ratus, advokatui rengiantis ginti savo studijų draugą, padedant mylimajai, o buvusiems partneriams laukiant keršto valandos, išaiškėja netikėčiausių dalykų. Tačiau labiausiai ieškomas visų laikų nusikaltėlis Patrikas Laniganas žino tai, ko nežino niekas kitas visame pasaulyje. JIS ŽINO TIESĄ…
Puslapių skaičius: 335
Elektroninė knyga.
Perskaityta 2011 09 06