[2022 07 20] Tai labas tiems, kurie mėgsta atsiliepimus apie kosmetiką ir linkėjimai aniems, kurie užsuka dėl asmeniškumų. Jums rašysiu kitą kartą. Tušas man yra pati paprasčiausia kosmetikos priemonė. Nereikia mokėti dažytis, greita, iš karto matosi efektas – išraiškingesnis žvilgsnis. Dar gi, nesu labai išranki tušo suteikiamam vaizdui. Nėra man labai svarbu ar ilgina, ar tankina, nes kažkodėl daugiau mažiau vaizdas vienodas. Neturiu reikalavimų šepetėliui, nes įprantu prie visų. Viskas, ko aš noriu, tai kad neteptų, netrupėtų, be problemų nusiplautų ir matytųsi. Nekenčiu tokių tušų, kurie labai labai natūralūs, kad net nesimato.

Labiausiai aš mėgstu vandeniui atsparius tušus. Priežastys net kelios. 1. Esu žliumbikė ir niekada negaliu žinoti, kada apsiašarosiu. Tai gali nutikti skaitant apie žmonių gerumą aukojant Ukrainai, susipykus ar net aršesnės diskusijos metu, kada šiek tiek sukyla emocijos. 2. Mūsų orai labai permainingi. Čia švietė saulė, čia jau plaukia miestas. Skėtį aš nešiojuosi gana retai.

Per pastaruosius kelis mėnesius (ankstyvą pavasarį-vasarą) aš įsigijau kelis vandeniui atsparius tušus. Ne tai, kad labai reikia kelių tušų per tokį trumpą laiką, bet antrąjį po to, kai nelabai patiko pirmas, o trečiąjį, kai antras pradėjo eiti į pabaigą. Apkalbam!

1. THE BALM SCUBA WATER RESISTANT blakstienų tušas

Apie tušą sako: „Tikra dama visada turi atrodyti nepriekaištingai, kad ir kur bebūtų. Plaukiojimas baseine, mėgavimasis saulės voniomis pliaže ar sportavimas sporto salėje – vandeniui atsparus THE BALM tušas niekuomet neapvils. Tušas netepa, išlieka visą dieną, yra atsparus vandeniui ir prakaito liaukų išskyroms. Ilgos, įstabios apimties blakstienos bus Jūsų makiažo pažiba.“

Ir galėčiau teigti, kad aha aha, viskas neblogai. Laikosi, netepa, tiesa, nusiplauna sunkokai nes su trimis pamuilavimais. Tačiau… Na nedažo jis gražiai ir išraiškingai. Kadaise kiti THE BALM tušai buvo mano metų favoritai, tačiau šį kartą – nea. Tepi tepi, o nieko nesimato, tai kam toks tušas? Na, gal ne jaunas pasitaikė, gal jums kitaip? Pirkti galima Eurokos, kaina apie 16 EUR.

2. IDUN MINERALS WATERPROOF MASCARA VATN BLACK

Mineralinės kosmetikos atstovas mane sužavėjo ir pakerėjo. Dažo gražiai. Netepa. Nenubėga. Vieni pliusai. O svarbiausias, kurį jau esu minėjusi anksčiau, nes jau ne pirmą kartą apie tušą kalbu, tai kad jį lengva nuplauti. Tereikia 38+ laipsnių vandens. Viskas. Visada juo dažausi į išvykas, nes žinau, kad vakare nebus nepatogumų. Šiaip reikėtų jau ir naują nusipirkti. Įsigyti galima Loverte.com, kaina – apie 18 EUR.

3. Maybelline The Colossal Curl Bounce

Maybelline tušai visada sužiba gražiausiomis spalvomis. Tikrai daug perliukų, kuriuos naudojau ir džiaugiausi, bet šis… Tepa paakius. O kai jau patepa, tai nuvalyti sunkoka. Gi atsparus. Jau tai man didelis minusas, nors dažo ir gražiai. Na kaip taip? Nuplauti taip pat iššūkis, tad į favoritų gretas įrašyti negaliu. Rekomenduoti taip pat. Nusipirkti galima nitono.lt, kaina – apie 12 EUR.

Tokie štai mano įspūdžiai apie tris tušus. Turit rekomendacijų? Kas dažo, išlieka visą dieną, atsparus vanedeniui netepa ir dar nesunkiai nusiplauna?


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.