299(83) Haruki Murakami “1Q84. Trečia knyga”

Haruki Murakami “1Q84. Trečia knyga”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: Na jei skaidyti vieną knygą į dalis, tai šita buvo prasčiausia. Jei vertinti visą 1Q84, kaip vientisą, koks jis ir yra, tai man labai patiko. Palyginusi su kitomis Murakamio knygomis, šią nukiščiau kur nors tarp Kafkos ir Avies. Šis rašytojas savo knygomis man kelia jausmus, o jausmus aprašinėti sudėtinga. Beje, ar trečia dalis išleista dviem viršeliais? Nes manoji žydra, o internetuose daug kur mačiau ir violetinę. Pavydžiu vienos iš herojų užsispyrimo.
Oficialiai: Pirmoje trilogijos dalyje netikėtai pradėję pintis veikėjų gyvenimai antroje vis labiau raizgėsi vienas aplink kitą, mistika tapo tikroviškesnė. Trilogijos pabaigoje tvyro baimė ir sumišimas, pakimba begalė klausimų… Kas iš tiesų yra seklys, o kas sekamasis? Ką pranašauja danguje kybantys du mėnuliai? Ar Aomamės ir Tengo keliai susikirs?..
Puslapių skaičius: 416
Knyga nuosava.
Perskaityta 2011 08 23

Total
0
Shares

5Comments

Add yours
 1. 1
  la Tulipe

  Kaip noriu trečios dalies!
  O dėl viršelių tiksliai negaliu pasakyti, bet visko gali būti. Kai ieškojau google antros dalies viršelio, tai irgi rodė dviejų spalvų : oranžinės ir gelsvos.

 2. 2
  enfance

  dirbu knygyne, gavome tik žydros spalvos.. matyt, fotografuojant/skanuojant, kažkurioj vietoj pasikeičia spalva.. 🙂

 3. 4
  Rokas

  katik baigiau skaityti.. ir nebesuvokiu baigesi cia viskas ar ne?
  ir taip jau 1200 puslapiu beveik.. nepasakyciau kad nusivyliau, bet manau kad perdaug istempta knyga, pirma dalis visgi buvo idomiausia

+ Leave a Comment