Charlotte Link “Angelų nuodėmės”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė:  Trileriukas, kuris skaitomas  tam, kad įsitikintum, jog pirmoje pusėje atėjusi mintis apie pabaigą yra teisinga. Tai va – yra. Visai nieko vakarams statybose, bet rekomenduoti neturėčiau kam. Nežinau ir kas perka tokias knygas. Ko čia kabinėjuosi ir kas nepatinka? Nuolatinis šokčiojimas tai šen tai ten, kuris kitose knygose dažniausiai neerzina. Mikniai vyrai be charakterio. Siužeto nevientisumas.
Vienu sakiniu: nemokamam arkliui į dantis…. ar kaip ten.
Oficialiai: Žanetė Berbaum dėl savo sūnų dvynių, panašių vienas į kitą kaip du vandens lašai, pasiryžusi padaryti viską. Kadaise dėl jų atsisakė savo gyvenimo meilės, kad vaikai turėtų šeimą ir tėvą. Tačiau įvyksta tragedija ir šeimos gyvenimas apvirsta aukštyn kojom…
Maksimilianas, vienas iš dvynių, po šešerių metų psichiatrinėje ligoninėje paleidžiamas namo, tačiau tėvas atsisako jį priimti. Žanetė, apimta nevilties, pabėga į Londoną ir vėl puola į glėbį meilužiui. Ten ją pasiekia dar viena nerimą kelianti žinia: antrasis sūnus Marijus su širdies drauge išvažiuoja atostogų į šeimos vasarnamį Prancūzijoje. Žanetė viską meta ir kuo greičiau skrenda į Prancūziją pas sūnų. Kodėl ji taip išsigąsta? Ar jai pavyks kada nors atsikratyti praeities šmėklų? Kokia paslaptis saisto Žanetę ir jos taip karštai mylimus sūnus?
Puslapių skaičius: 245
Elektroninė knyga
Perskaityta 2011 02 28