234(18) Torey L. Hayden "Mergaitė"

Torey L. Hayden “Mergaitė”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė:  Knygyne mane patraukė šios knygos formatas ir viršelis. Kažkodėl nusprendžiau, kad bus gera knyga, nors anotacija manęs nežavėjo. Nežavėjo todėl, kad istorijos apie vaikus ir mokytojus man nėra pačios įdomiausios. Tačiau nesigailėjau, kad pirkau. Knygą, kiek supratau parašė pati mokytoja, tai yra čia visiškai tikra istorija. Maloniausia tai, kad ji neuspopsinta, nepaversta superherojės mokytojos knyga. Tiesiog paprastas pasakojimas, apie dalykus, kurie negali būti paprasti. Protinių problemų turinčių vaikų klasė ir jų mokytoja jaukinasi vieni kitus. Ir čia įmetamas gyvuliukas – protinga, drąsi, smurtaujanti mergaitė. Ji nėra atsilikusi, bet turi baisiai daug psichologinių problemų, o klasė jai tik tarpinė stotelė, kol atsilaisvins vieta ligoninėje. Kaip viskas vyko, kaip mokytoja kovojo – perskaitysit ir sužinosit, mat knygą rekomenduoju. Skaičiau iki kol perskaičiau, nors intrigos pasakojime ir nėra.
Vienu sakiniu: apie susižavėjimą keliančią kantrybę.
Oficialiai: Šešiametė Šeila nekalbėjo, neverkė, o jos akys liepsnojo neapykanta visam pasauliui. Motinos palikta greitkelio pakelėje, koneveikiama alkoholiko tėvo, patyrusi košmarišką seksualinę prievartą Šeila patenka į protiškai atsilikusiųjų klasę po to, kai panaudoja smurtą prieš kitą vaiką.
Visiems atrodo, kad Šeila – amžiams prarastas vaikas. Visiems, išskyrus mokytoją Tori Heiden.
Tori deda visas pastangas, siekdama prasiskverbti į Šeilos sielą, grąžinti užguitą vaiką iš jos slapto košmaro atgal į gyvenimą, nes po nuožmiu įniršiu Tori pastebi mergaitės talento kibirkštis. Kartu jos leidžiasi į nuostabią kelionę, kurioje Šeilai nušvinta naujas, kupinas meilės pasaulis.
Puslapių skaičius: 320
Knyga nuosava.
Perskaityta 2011 01 31

Total
0
Shares

4Comments

Add yours
  1. 4
    Modesta

    Man labai patiko knyga. Patariu perskaityti. verta 10 baų iš 10 pabaigoje knygos net apsiverkiau kakaip :DD bet tikrai labai jaudinanti istorija

+ Leave a Comment