[2023 05 30] Jėtau jėtau, mano mėgstamiausias mėnuo tik šnai ir pralėkė. Gegužę mėgstu nes jau kaip ir vasara, bet tikroji dar prieš akis. Ir man atrodo, kad mes tikrai labai daug visko darom, tad laikas kažkoks išsitęsęs, ne kartą pagalvojau, ką? Tai buvo tik praeitą savaitę? Baugu, kad taip op op ir devyniasdešimtmetį reikės švęsti.

Taigi, gegužė. Gana ilgą įrašą apie Bitę parašiau praeitą trečiadienį. Tad kaip sekasi daug ir nesiplėsiu. Tačiau kalbėdama apie mėnesį turiu paminėti užsiėmimus. Vieną savaitgalį dalyvavome net dviejuose seminaruose. Vienas jų buvo apie probleminių šunų elgseną. Visai nepatiko. Nors naudingų žinių, kaip naujokai, tikrai gavome ir galime geriau suprasti Bitės poelgius, visgi man tas seminaras buvo labiau savo paslaugų pasireklamavimas. Maždaug problemos būna tokios tokios ir tokios, tarsi nežinotume, o kaip jas spręsti, tai informacijos ir paskūpinta. Atvažiuokit į Belgiją, pakalbėsim 🙂

Kitas renginys tą patį savaitgalį – Mondioringo workshop’as (kodėl lietuviškas žodis „dirbtuvės“ atrodo visai netinkamas teminėms treniruotėms?). Kažkada pasakojau, kad ankstesnio seminaro-dirbtuvių metu mūsų šuo atsisakė kąsti figūrantą. Maždaug, dzin, tėvai, kad sumokėjot daugiau nei dviejų mėnesių ėdalas kainuoja, nieko aš nedirbsiu. Šį kartą su kandimu problemų nebuvo, o štai su paklusnumu – dar ir kaip. Avių šūdus valgyt gi įdomiau. Birželį laukia nauja savaitgalio sesija, ką zbitkorius dar iškrės?

Dar kitą sekmadienį išklausėm kelių valandų seminarą apie vienos iš mūsų mokytojų patirtį mantrailing’o (žmonių paieška pagal kvapą) stovyklose. Bitė paieškose dalyvauja bent kartą per savaitę ir, skirtingai nei mondioringe, čia jai puikiai sekasi. Nereikia nei šūdų, nei kačių, susikaupia, dirba su džiaugsmu ir visos klaidos, kurios pasitaiko, daugiausia yra vedlio, o ne jos. Kas ten žino, gal padarys karjerą šitoje srityje? Net cypia iš noro, kai suvokia, ką veiksim.

Vieną savaitgalį, cha cha, nebuvo jokių šuniškų reikalų, sugalvojom išvažiuot į mišką, prie ežero ir pernakvoti mašinoje. Čia taip ruošiamės darbostogoms ir galimoms kelionėms. Iššūkis – šuo, nes jos narvas užima ne tiek ir mažai vietos, tad įtalpinti jį ir dar du žmogus, norinčius patogiai miegoti, ne taip paprasta. Bet išsprendėme problemą pasigaminę tokį tarsi stalą – pakylą, ant kurios statosi narvas, o mes po apačia kišam kojas. Visai patogu. O jau Bitei kiek džiaugsmo buvo virš mūsų miegot!

Kalbant apie darbus, tai net nežinau, kaip pamatuoti savo sėkmę. Mano atvirukų el. parduotuvė veikė sėkmingai, bet ne taip kaip balandį. Visgi geriau nei praeitų metų tą patį periodą. Tai yes and no. Norisi geriau, bet suvokiu, kad ateina sunki vasara. Žinodama net kelių metų tendencijas, jau dabar galiu pasakyti, kad pardavimai merdės iki rudens. Ir svarstau, ar verstis per galvą, ar atsipalaiduot ir tarsi eit atostogų viską paleidus savieigai, kiek bus, tiek. Vertimasis per galvą be rezultato gi labai frustruoja, tad mąstau, gal tiesiog pailsėt. Darbas sau leidžia į viską žiūrėti lanksčiai, o šildymo ir elektros sąskaitos vasarą mažesnės.

Mano skaitymo tempai vis dar žemiausi per visą gyvenimą. Gegužę perskaičiau tik 4 knygas. Šių metų sąskaitoje vos 23, kai tikslas, kaip ir visada – 100. Aišku, jei skaityčiau tik dėl skaičiaus, galėčiau imti kokį meškiuką rudnosiuką, bet turiu 10 metų statistiką ir šiemet stebinu pati save. Lėtesnio skaitymo priežastys – ankstyvesnis ėjimas miegot, juk dabar keliamės anksti ir be išeiginių.

Štai toks tas mėnuo. Vasarojam toliau!


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.