Tai sveiki ir vėl apsilankę mano bloge. Šios dienos transliacijoje sužinosite kaip prabėgo mano sausis. Nors nesitikėkite didelės intrigos, nes spėju jis kaip ir visų. Karantinas. Sėdime namuose. Dirbame ir tiek. Taigi po truputį.

Karantino nuotaikos

Užkniso juodai. Kaip ir visus, ar ne? Tačiau, kad ir kaip pavargome, turime suprasti, kad kovojame ne su kažkokiais kvailais valdžios sprendimais, o bandome suvaldyti gana nenuspėjamą ligą, nuo kurios per dieną Lietuvoje miršta bent per 30 žmonių, dalis jų dar nė pensijos nesulaukę.

Tačiau negalėjimas išvažiuoti bent į užmiestį tikrai veikia. Štai Vilniuje nori išeiti į lauką, tai eini į parką, kad ir Vingio. O ten minios žmonių. Ir negali pykti, nes visi nori grynu oru pakvėpuoti. Aš suprantu, kad judėjimas tarp savivaldybių įvestas tam, kad nevežiotume viruso artimiesiems, tačiau tuo pačiu netenkame galimybių išsisklaidyti, o ne spaustis Vingio ar kituose parkuose. Štai netrukus galėsime eiti apsikirpti, bet negalėsime važiuoti aplink ežerą pasivaikščioti. 

Tęsiant apie karantiną, tai mane prajuokina vis forumiukuose lendantys klausimai, ar, pvz., vasarą vyks festivaliai. Na tikrai first world problems, kai dar tebesvajojam iš miesto išvažiuot ar kaukę dėvėt tik uždarose patalpose 🙂 Man įdomiau ar pagaliau sulaukus skiepų eilės (kalbėjo apie liepą, tai optimistiškai kokį gruodį gal?), virusas nebus per daug mutavęs?

Darbas

Sausį dirbau tikrai intensyviai. Vis dar rašau tekstus ir suskaičiavau, kad praeitą mėnesį mano sąskaitoje susikaupė 37 877 žodžiai, neskaitant asmeninių blogų ir projektų. Trečdalis knygos, spėju. 

Tuo pačiu rūpinausi ir atvirukų džiaugsmais. Favoritepostcard.com pasipildė naujais atvirlaiškiais. Užsukit. Dar pasiguosiu, kad nepaprastai svajoju šią savo parduotuvę iškelti į kitą turinio valdymo sistemą. Kas dieną keikiu save už tai, kad kažkada padariau per mažai namų darbų ir pasirinkau opencart

Na, o didysis grobikas, kuris mane prarydavo po darbo valandų ir rytais, yra naujos parduotuvės kūrimas. Jau anksčiau esu apie ją užsiminusi. Jokių didelių staigmenų, nes tai bus ir vėl apie atvirlaiškius. Bet idėją ir kodėl reikėjo dar vienos (nes pirmoji niekur nedings, nemažės ar pan., gal tik kada pasiryšiu eksportuoti ir pertvarkyti) papasakosiu, kai viskas bus parengta ir paleista. Tačiau dabar reikia daug padaryti. Tai yra paruošti funkcionuojančią ir gerai atrodančią parduotuvę, kurioje prekių aprašymai bus ne paskutinėje vietoje.

Galvoje minčių daug ir žaibiškai išsiblaškau, nes gi reikia nubėgti patikrinti, ar įmanoma įjungti tą ir aną? O kaip ten su paštomatų įskiepiu? O tuo anuo šituo? Kadangi pirmajai parduotuvei jau vienuolika metų, aš labai gerai žinau, kas man nepatinka, ką norėčiau pakeisti, tad reikia daug visko išmokti. Juk visada norime padaryti geriau, nei yra, ar ne?

Tokie tad mano reikalai. 

Ką išmokau naujo?

Daug įdomių dalykų apie „Wordpress“ ir „Woocommerce“. Kaip sakiau, pasinėrus aš ten. Be kita ko, dar praėjau Transporto kompetencijų agentūros interneto mokymus ir išsilaikiau testą, kas reiškia, kad galiu pilotuoti A1/A3 klasės bepilotį orlaivį. Tačiau dar reikia A2 klasės, tik tam jau testą laikyti reikės ne internetu. Tikiuosi su laiku pasiruošti ir jam. 

Hiperjautrumas

Čia toks šiaip kankinantis klausimas. Ar įmanoma jo (hiperjautrumo) atsikratyti? Aišku, gal tokiame amžiuje jau vėlu klausti. Tačiau šiek tiek erzina tai, kad aš greita pulti į ašaras. Ne tai, kad raudoti, bet žinot tą susigraudinimą, kai ašaros akyse ir iš visų jėgų bandai jas sulaikyti? Skaitau knygą – į ašaras, kai kažkas sujaudina. Pasako man kažkas, kad rašydama blogą visus puldinėju – į ašaras, nes aš nesijaučiu taip daranti ir įsijautrinu, kad kažką įžeidžiau. Jėtau, man vyras pasako komplimentą ir aš apsiašaroju lygioj vietoj. Tikrai erzina, o ir kitus žmones trikdo. 

Dar dažnai man žmonės sako, kad esu pikta ar manęs bijo. Greičiausiai dėl to, kad nemoku kažkaip švelniai reikšti minčių. Aš pati jaučiuosi bendraujanti pilkame diapazone, bet man sako, kad pas mane arba juoda, arba balta. Gal tiesiog neturiu kažkokių diplomatijos įgūdžių. Bet šitai man mažiau trukdo, nei tas padidintas jautrumas. Beje, aš nuo paauglystės save tokią atsimenu. Ir visada panikuodavau, kad per kokį atsakinėjimą žodžiu taip susijaudinsiu, kad išsiskirs ašaros, nes tai nutinka ir nuo gerų, ir nuo blogų emocijų. Kartais net subedu nagą į riešą, nes skausmas kartais nukreipia dėmesį ir ašaros tada nesiskiria, nes ne kažką tos blizgančios akys rimtesniame susirinkime (o ten žmonės jaudinasi, bet prisiminkit, kad man jaudulys reiškia akių ašarojimą), viešoje vietoje ir pan :). Tai va, jei žinot, kokių hiperjautruolių, kurie sugebėjo su tuo susitvarkyti, papasakokit.

Sausio pirkiniai

Pamenu laikus, kai rašydavau šopaholikės užrašus. Dabar galvoju gi, kad galėčiau tą daryti vieną kartą metuose. Jokių pirkinių. Jokių humanų. Jokių įdomybių. Pinigų, žinoma, susitaupo, tačiau tuo pačiu kankina mintis, kad juos smagiau būtų išleisti kažkokiam džiugesiui, nei tada, kai prispiria bėda 🙂

Nors tai, kad nieko nepirkau nėra visiška tiesa. Pradėkim nuo to, kad įsigijau naujus batus. 

Visiškai nieko įdomaus, ne itin brangūs, bet man reikėjo kažkiek pašiltintų, neperšlampamų ir storesniu padu. Grynai laukui ir drono ganymui. Derinyje su trisluoksnėmis, kvėpuojančiomis, bet neperšlampamomis kojinėmis – super. Jas rekomenduoju, nes prisemi batus sniego ir net nejauti. Namie tik apsižiūri, kad kojinių išorė šlapia. 

Dar gi pirmą kartą gyvenime nuo mokyklos laikų nusipirkau treningines kelnes. Savaitgaliams namuose, greitai įšokti grįžus iš miškų. Nesu aš tokių rūbų gerbėja, namie laiką dažniausiai leidžiu su džinsais, bet turbūt senstu. Irgi paprastos iš Reserved. 

Ir labai norėtą džemperį-suknelę 😀 Kadaise buvo gaila 60 EUR, bet dabar tik 22. Tiesa, gal reikėjo mažesnį imti, bet ai, nesu iš tų, kurie terliojasi su grąžinimais, tai prisitaikysiu 🙂

O tada dar 3 užsakymai knygų, kas kol kas vis dar teikia džiaugsmo. Ir viskas. Visi sausio pirkiniai. Kartais knieti užsisakyti šampūno ar garbanų kremo, bet sugriebiu save už rankos ir stabdau. Net kai seni blogo draugai pasiūlė išsirikti pabandymui įvairių produktų aš apsiribojau tik veido toniku, nors jau buvau surašiusi, kad ir tą, ir aną, bet stop stop stop, taip niekada nesubaigsiu to, ką turiu. 

Na ir štai. Regis pastaraisiais mėnesiais mažai temų pokalbiams, ar ne? Bet visada galite pasiūlyti minčių, kuriomis galėtume pasišnekėti kitą kartą. 

Linkėjimai! Susitinkam komentaruose!


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).