1490(65) Karin Slaughter “Gera duktė”

Estimated read time 2 min read

Veni Vidi knygos (ex Šiukšlynėlis) atsiliepimas: Karin Slaughter “Gera duktė”

Atsimenu labai seniai skaičiau šios autorės “Aklumą”. Tada visi labai gyrė, aš ilgai turėjau norų sąraše, o vos prisiverčiau perskaityti ir spjaudžiausi, kokia neįdomi. Su “Gera dukterimi” nėra viskas taip blogai, bet dar kokia viena knyga (kaip tik turiu) ir įsitikinsiu, kad gal čia ir visai ne mano autorė.

Šiaip jau kūrinys pozicionuojamas kaip trileris, bet man pasirodė greičiau nelaimingos ir nuo nusikaltėlių nukentėjusios šeimos drama. Ir kur dar tie maži amerikietiški miesteliai, kur klesti šerifų, prokurorų, policijos mafija.

Mane erzino, kad autorė norėjo labai daug aprėpti. Pvz., seserims davė labai keistą motiną, kuri vietoje NASA mokslininkės pareigų pasirinko auginti vaikus. Tik kam reikia tokio įdomaus personažo, jei knygoje jis beveik neturi vietos? Apskirtai dažnai buvo mėtomasi įmantriomis detalėmis, sukama ratais aplink kažką, kas nenori sėdėti centre. Man trūko knygos esmės. Tai ar čia apie šaudžiusią mokykloje mergaitę, ar apie Šarlote? Jei apie abi, tai nei viena, nei kita istorija iki galo neišpildyta. Na, bent man taip atrodo. Knygos įvertinimas visai neblogas. Ir tam tikri šios istorijos fragmentai, tam tikri poelgiai, veikėjai man buvo prie širdies. Sakyčiau iš vienos vidutinės knygos galima buvo padaryti kelias visai neblogas.

Mano įvertinimas: 3/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 4.13

Knygos žanras: trileris

Leidykla: Balto
Puslapių skaičius: 512
Vertėjas:  Jurgita Jagminaitė

*knygą padovanojo leidykla


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

+ There are no comments

Add yours