1460(35) Tarryn Fisher „Ne ta šeima“

Estimated read time 2 min read

Veni Vidi knygos atsiliepimas: Tarryn Fisher „Ne ta šeima“

Paprastai trileriams nekeliu didelių reikalavimų. Tai yra mano mėgstamas žanras, net ir vidutinius dažnai skaitau su malonumu. Tačiau šį kartą man visa istorija pasirodė tiesiog nesusipratimas. O ir GR įvertinimas net 3,5 netempia, nors mano sekami žmonės visai atsiliepė gana neblogai.

Kartais atrodė, kad „Ne ta šeima“ yra neredaguotas kūrybinio rašymo kursų namų darbas. Autorė bandė kurti intrigą, vedžioti už nosies, stebinti, bet tik viską sumakalavo ir galiausiai pati numojo ranka. Pagrindinis pasakotojas – nežinoma moteris, kuri gyvena Kraučų namuose ir stebi šią šeimą. Kas ji tokia, kodėl ji čia? Šie klausimai turbūt ir turėjo būti esminė paslaptis, bet kai ji išsirišo, tai liko toks meh jausmelis. O ir problema, aplink kurią sukasi šis lyg ir trileris, tai iš serijos, pats sau įspyriau, pats rėkiu, kad muša.

Esu skaičiusi anksčiau išleistą Fisher knygą „Žmonos“. Šioji man paliko kur kas geresnį įspūdį. Bent jau pamenu, kad skaičiau su malonumu. Tuo tarpu su „Ne ta šeima“ nuolat buvau ant dnf ribos ir vis laukiau, gal gi charakteriai atsiskleis, gal gi įtampos mestelės, gal gi šiaip kažkuo nustebins. Ne.

Mano įvertinimas: 2/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 3.48

Knygos žanras: psichologinis trileris

Leidykla: Svajonių knygos
Puslapių skaičius: 320
Vertėjas: Dovilė Vaišvilaitė

*knygą įsigyjau.


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

+ There are no comments

Add yours