1453(29) Heather Morris „Trys seserys“

Estimated read time 2 min read

Veni Vidi knygos atsiliepimas: Heather Morris „Trys seserys“

Fenomenali ši autorė, nes kažkodėl jos knygos visada populiarios. Ne tai, kad būtų blogos, bet ta tema išleista tiek kūrinių, kad tikrai įdomu, kodėl vieni išpopuliarėja, o kiti lieka nepastebėti. Netikiu, kad vien dėl reklamos.

Morris temos yra tikros holokaustą patyrusių žmonių istorijos. Pvz., šį kartą ji rašo apie Cibę, Magdą ir Liviją, kurios išgyvena Aušvicą ir išvažiuoja į dar tik besikuriantį Izraelį. Šios rašytojos tekstai man visada labai savotiški, nes lyg ir rašo apie kraupius dalykus, lyg ir ir yra detalių, nuo kurių turėtų šiurpti oda, bet tuo pačiu viskas plaukia ir praplaukia. Na badavo, na susirgo, na sunku duobę kasti buvo. Baisu tarsi per nuotolį, man nepavyksta iki galo įsijausti į veikėjų skausmą, kaip tarkim kokios Hannah knygose, kurios net nėra paremtos tikrais gyvenimais. Nesakau, kad „Trys seserys“ neverta dėmesio. Pvz., man buvo labai įdomi ta dalis, kai visi nukeliavo į Izraelį. Aš mažai žinau, kokia pradžia ten buvo. Kažkiek primena JAV naujakurius.

Trys seserys buvo tikros. Knygos gale daug nuotraukų. Perskaičiau, po to peržiūrėjau, tad veikėjai įgavo ir veidus. Taigi, taip ir lieku be nuomonės. Man įdomu grožinėje literatūroje skaityti apie karo patirtis, tačiau Heather Morris nėra ta autorė, kuri sugeba mane stipriai paliesti, gal rašo per daug atsargiai?

Mano įvertinimas: 3/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 4.38

Knygos žanras: romanas

Leidykla: Baltos lankos
Puslapių skaičius: 432
Vertėjas: Kristina Aurylaitė

*knygą padovanojo leidykla


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

+ There are no comments

Add yours