1450(26) Rachel Caine „Medžioklio upė“

Estimated read time 2 min read

Veni Vidi knygos atsiliepimas: Rachel Caine „Medžioklio upė“

Dar viena serija. Tai jau trečia dalis apie Gveną ir jos vaikus, persekiojamus realią grėsmę keliančių interneto trolių bei visokių psichų. Gvenos vyras – serijinis žudikas. Nuteistas ir uždarytas. Pati moteris buvo suimta kaip bendrininkė, tačiau visiškai išteisinta. Prieš įstatymus ji švari, tačiau ne prieš įvairias visuomenės atmatas. Ir štai jau trečią knyga ji bando kovoti su vyro nusikaltimų pasekmėmis, o tuo pačiu dar geba ir padėti kitoms moterims, kurios taip pat susiduria su pavojais ir neteisybe.

Atrodytų gyvenimas po truputį rimsta. Gvenos vyras niekam nebekels grėsmės, ji išteisinta ir galiausiai sutinka sudalyvauti tv laidoje. Čia ji patenka į akistatą su žudiko aukos mama, kuri įsitikinusi, kad buvusi žmona tokia pati siaubūnė. Po transliacijos ir vėl užsikuria šūdų malūnėlis, o norėdama pabėgti nuo visokio plauko persekiotojų Gvena su šeima atsišaukia į pagalbos šauksmą kitame mieste.

Įdomiausia dalimi man pasirodė tas miestelis, į kurį jie visi nuvažiavo. Kaip iš gero amerikietiško siaubo filmo. Visi policininkai korumpuoti, advokatai keistuoliai, gyventojai irgi savotiški. Kaip jie ten visi tokie gyvena? Ir žudyti užklydėlius irgi visai nieko tokio, koks skirtumas ar visų persekiojama mama, ar ten koks FTB agentas. Kažkodėl man atrodo, kad JAV tikrai būna tokių vietų, sakyčiau šiurpi šalis, kai išsuki iš didmiesčio, ane?

Taigi, knyga. Kaip trečia dalis gal ir ok, bet pamažu pradeda išsisemti. Šiuo metu yra šešios istorijos, tad tikiuosi autorė rado įkvėpimo, nes, ei, skaitytojai ima žiovaut!

Mano įvertinimas: 3/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 4.13

Knygos žanras: trileris

Leidykla: Balto
Puslapių skaičius: 348
Vertėjas: Gabrielė Virbickienė

*knygą pirkau


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours