1448(24) Tessa Bailey „Netikėta vasara“

Estimated read time 2 min read

Veni Vidi knygos atsiliepimas: Tessa Bailey „Netikėta vasara“

Jau pažiūrėjus į viršelį bei perskaičius anotaciją gi tampa aišku, ko iš knygos tikėtis. Meilės, aistros, sekso, geros nuotaikos, romantikos, klišių, nuostabiai gražių veikėjų. Ir va, kiekvienas šis pažadas yra išpildytas.

Siužetas aiškus kaip du kart du. Turtingą tuštutę instagramo žvaigždutę patėvis ištremia į kaimuką ir liepia pačiai duonos užsidirbt. Žinoma, kad mergaitė badu nenumirtų, tai suteikia jai ir priemones, pvz., jos tikrojo mirusio tėvo bariuką atiduoda. O tame kaimuke sėdi pasipūtęs laivo kapitonas, kuris gi žiauriai seksualus, vos pamatęs tą mergelę jau negali suturėti klyno, bet ir biškeliuką jos nekenčia už tuštumą ir ramybės drumstimą. Tai štai tokia pradžia, o pabaigą patys žintot.

Tačiau kaip man kartais smagu išsišiepus skaityti visus tuos dialogus, flirtą ir kitus viražus. Suprantu, kad kvaila, suprantu, kad perskaitei vieną meilės romaną = perskaitei visus ir visai nesvarbu, kad socialinių tinklų reklamytės šaukia, kad va šitas tai nedurnas, kitoks ir bla bla bla. Ne, tai nėra tiesa. Visi jie tokie, net tie išreklamuoti. Tiesiog smagūs! „Netikėta vasara“ – tikėta, bet karšta. Jei mėgstat meilės romanus, tai nebesilaužykit.

Mano įvertinimas: 4/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 4.01

Knygos žanras: meilės romanas

Leidykla: Sofoklis
Puslapių skaičius: 384
Vertėjas: Kristina Lukoševičė

*knygą padovanojo leidykla


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

+ There are no comments

Add yours