1447(23) Mike Omer „Kapo tamsoje“

Estimated read time 2 min read

Veni Vidi knygos atsiliepimas: Mike Omer „Kapo tamsoje“

„Kapo tamsoje“ – antra detektyvų serijos apie teismo psichologę Zoją Bentli ir FTB agentą Teitumą Grėjų dalis. Prisipažinsiu, kad skaitydama daugybę serijinių detektyvų vis mažiau turiu ką pasakyti, ypač jei nenoriu aptarinėti siužeto. Daugelyje tokio tipo kūrinių susiduriame su pagrindiniais veikėjais, kurie turi visokių problemų. Kažkas alkoholikas. Kažkas dramatiškai prarado artimuosius. Kažkas praeityje turėjo sukrečiančių įvykių ir dabar negali atsigauti. Todėl skaitytojai gi gauna du viename: kažkokią detektyvinę liniją ir asmeninių gyvenimų peripetijas.

Nieko naujo, viskas jau girdėta pergidėta, bet tai mano mėgstamas žanras, kuris ramina savo pastovumu :). Mėgavausi įtampa pirmoje dalyje, patiko skaityti ir antrą. Tikrai įdomu skaityti visokius teismo psichologų pasvarstymus apie nusikaltėlį. Visada smalsu ar realybėje bent kažkiek panašiai yra sudarinėjami psichologiniai portretai? Ar jie bent kažkiek atitinka tikrovę?

Mike Omer knygos skirtos veiksmo fanams. Čia nėra ištęstų vietų, kurios prailgsta. Perverti puslapį ir bėgi. Verti kitą – įvykiai irgi nestovi. Tad jei tik mėgstate tokio tipo detektyvus, tai autoriaus kūrinius perskaitysite žaibiškai ir norėsite dar. Kaip ir sakiau, daug čia dalykų, kuriuos sutikau kitose knygose, tačiau kažkaip netrukdė ir norisi tęsinio.

Mano įvertinimas: 4/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 4.39

Knygos žanras: detektyvas

Leidykla: Briedis
Puslapių skaičius: 424
Vertėjas: Antanas Šernius

*leidyklos dovana


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

+ There are no comments

Add yours