[2022 11 24] Veni Vidi knygos atsiliepimas: Mary Kubica „Geresnė ji“

Trileriai yra mano silpnybė. Bėda ta, kad daugelis jų atrodo suvienodėję. Panašiai, kaip mano mėgiamas pieniškas šokoladas. Skanu, bet nieko įdomaus. Retai kada atsiranda naujas, tikrai nustebinantis skonis. Ar trileris. „Geresnė ji“ taip pat, mano neprofesionalia nuomone, yra kažkur viduriuke. Smagu skaityti, žavūs veikėjai, įdomus siužetas. Bet kažko trūksta iki to, kad išliptų iš trijų žvaigždučių zonos. Gal tiesiog tie visi nusikaltimai yra netikroviški?

Dabar labai daug šio žanro knygų susuktos pasitelkiant nepatikimą pasakotoją. Tokį, kuris pristato mums situaciją, bet vėliau paaiškėja, kad gal ir ne visai čia tiesa buvo. Prisiskaičiusi galybę tokių knygų aš nebegaliu pasitikėti jokiu nauju personažu. Jau nujaučiu, kad čia kažkur mane apgaudinėja. Dar blogiau, kad nujaučiu kur. Tačiau ar ateina mintis, kad reikia mesti tuos psichologinius buitinius trileriukus? Ne! Kaip ir pieniško šokolado nemetu, nors sveika būtų. Ar skaityčiau kitą Kubicos knygą? Tikrai taip.

Skaitykit, jei skaitymo tikslas yra smegenų atpalaidavimas ir problemų permetimas veikėjams. Tegul jie ten klampoja po savo bėdas, mums tik smagiau.

Mano įvertinimas: 3/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 3.74

Knygos žanras: psichologinis trileris

Leidykla: Svajonių knygos
Puslapių skaičius: 416
Vertėjas: Emilija Žičkytė

*Knygą padovanojo leidykla (turbūt, esu tiek prisipirkusi SK leidinių, kad nebeatsimenu, kad iš kur).


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram