[2022 11 10] Veni Vidi knygos atsiliepimas: Camilla Grebe „Meilužis ir drugys“

Man atrodo, kad ši knyga nuvertinta. Nors mano matyti atsiliepimai geri, jų mažoka. Dėl autorės knygų tikrai nebuvo didelio haipo, o ir GR įvertinimas prastokas. Nežinia kodėl, nes man detektyvas labai patiko.

Ši knyga buvo savotiškas miksas. Dalis keistos istorijos su nepatikimu pasakotoju, na, kaip tos visos moterys traukinyje, lange ir kitur. Dalis gi santykių peripetijų ir asmeninių dramų. Ne kiekvienoje knygoje prie bylos prisideda žmogus, kuris praranda atmintį, o kur dar tyrėjų tarpusavio ryšiai… Atrodytų nėra tokio detektyvo, kur policininkai ir jų pagalbininkai neturėtų kažkokių asmeninių problemų, bet ši istorija kažkokia paprastai nepaprasta ir žmogiška.

Svarbiausia, kad nieko nebuvo per daug ar per mažai. Peršokus prie kito pasakotojo, aš nelaukiau, kada grįšiu pas aną. Visi man buvo savotiškai įdomūs ir stiprūs.

Lentynoje laukia ir antra dalis, iš anotacijos atrodo, kad bus dar įdomesnė. Taigi, jei mėgstate netradiciškai pasakojamus detektyvus, kur daug dėmesio skiriama ir patiems nusikaltimą narpliojantiems žmonėms, tai siūlau tikrai atkreipti dėmesį. Beje, net ir pavadinimas labai taiklus.

Mano įvertinimas: 4.5/5
Goodreads įvertinimas šio įrašo dieną: 3.71

Knygos žanras: detektyvas

Leidykla: Baltos lankos
Puslapių skaičius: 400
Vertėjas: Laima Bareišienė

*Knygą pirkau


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram