14 idėjų, kaip surengti įsimintiną Motinos dienos šventę

Estimated read time 3 min read

Partnerio turinys*. Motinos diena – proga švęsti meilę ir prieraišumą mamoms. Tai – metas parodyti dėkingumą už viską, ką jos dėl mūsų padarė. Vienas iš būdų padaryti šią dieną įsimintiną – suplanuoti ypatingą šventę motinai.

1. Pusryčiai į lovą

Nustebinkite mamą pusryčiais į lovą. Paruoškite jos mėgstamus patiekalus ir patiekite juos ant padėklo su šviežios kavos ar arbatos puodeliu. Prie padėklo pridėkite gėlių puokštę, kad būtų ypatingiau. Šis paprastas gestas parodys motinai, kaip ji Jums rūpi.

2. Šeimos iškyla

Suplanuokite šeimos pikniką netoliese esančiame parke arba paplūdimyje. Supakuokite krepšį, pilną mamos mėgstamų užkandžių ir gėrimų. Praleiskite kokybišką laiką kartu kaip šeima ir sukurkite naujų prisiminimų.

3. Pasidaryk pats

Vietoj to, kad pirktumėte dovaną, pasigaminkite ją patys! Pavyzdžiui, galite naudoti paprastą molinį vazoną ir papuošti jį dažais, blizgučiais ar lipdukais. Tai – puikus būdas pridėti asmeninį akcentą prie Motinos dienos dovanos ir parodyti, kad į ją įdėjote pastangų.

4. SPA diena

Padovanokite mamai atpalaiduojančią SPA dieną. Užsakykite jai masažą arba veido procedūrą. Taip pat galite išbandyti SPA procedūras namuose su veido kaukėmis, kojų vonelėmis ir atpalaiduojančia muzika.

5. Šeimos nuotraukų albumas

Surinkite visas šeimos nuotraukas ir sukurkite mamai skirtą albumą. Įtraukite fotografijas iš vaikystės, šeimos atostogų ir ypatingų akimirkų. Taip pat galite pridėti kiekvieno šeimos nario ranka rašytus laiškelius, kuriais išreikšite meilę ir dėkingumą mamai.

6. Virtuali šventė

Jei negalite būti su mama gyvai, suplanuokite virtualią šventę. Galite surengti virtualius pietus ar vakarienę su visa šeima. Taip pat galite parengti skaidrių peržiūrą su nuotraukomis ir prisiminimais, kuriais trokštate pasidalinti su mama.

7. Kino vakaras

Išrinkite mamos mėgstamiausią filmą arba naujieną, kurią ji planuoja pažiūrėti. Paruoškite gardžių užkandžių ir gėrimų, kad vakaras būtų ypatingas. 

8. Pasivaikščiojimas gamtoje

Pasivaikščiokite su mama po netoliese esantį parką arba išbandykite pažintinį taką. Mėgaukitės grynu oru, gražiu kraštovaizdžiu ir praleiskite kokybišką laiką kartu. Galbūt nuspręsite prisiskinti laukinių gėlių ir sukurti gražią kompoziciją mamai, o puokštę pasodinti į stilingą vazoną iš https://formadore.lt/geliu-vazonai-ir-loveliai?

9. Maisto gaminimo pamoka

Užrašykite mamą į gurmaniško maisto gaminimo pamokas, kurias ji jau seniai trokšta lankyti. Galite lankyti užsiėmimus kartu su ja ir išmokti naujų receptų!

10. Nuotykiai lauke

Planuokite su mama nuotykius gamtoje. Tarkim, žygį pėsčiomis, stovyklavimą ar plaukimą baidarėmis. Mėgaukitės gražiais vaizdais ir pajuskite ryšį su gamta.

11. Vyno degustacija

Nusiveskite mamą į vyno degustaciją. Sužinokite apie įvairias šio gėrimo rūšis ir pasimėgaukite gardžiais užkandžiais!

12. Meno pamoka

Užrašykite mamą į meno užsiėmimus. Pavyzdžiui, tapybos ar keramikos. Galite lankyti pamokas drauge ir kartu kurti meno šedevrus.

13. Koncertas

Nusiveskite mamą į jos mėgstamo atlikėjo ar muzikos žanro koncertą. Mėgaukitės gyvu pasirodymu ir kurkite naujus prisiminimus.

14. Kalbos pamokos

Užrašykite mamą į kalbos, kurią ji jau seniai svajojo išmokti, kursą. Galbūt prancūzų ar ispanų? Kartu įteikite mamai dovaną, pripildytą kalbą ir kultūrą atspindinčių daiktų. Tarkim, ispaniškų tapų arba prancūziškų kruasanų!


*Tinklaraščio autorė įsipareigoja neskelbti neetiškų tekstų bei nebendradarbiauti su įmonėmis, kurių vertybės ir požiūris neatitinka.