Cristina Alger „Bankininko žmona“

Mano komentarai: Kartais skaitydama anotaciją nežinau net ko ir tikėtis. Nes būna atvejų, kai gaunu labai įdomią istoriją, o būna ir tokių, kai net nesuprantu, kodėl perskaičiau iki galo. Šis atvejis kažkur per vidurį, žvaigždučių daviau net tris iš penkių, kas reiškia, kad knyga patiko, bet ir nuobodžiavau bei norėjau mesti bent kelis kartus. Kaip gi taip? Neįdomu, nuobodu, kažkas prasidėjo, įdomu, kuo čia viskas baigsis, tikiuosi jiems pavyks, oho! Štai tokia eiga skaičiau.

Pasakojimo ašis – Šveicarijos bankų sąskaitos ir nešvarūs žaidimėliai, kurių pasekmė, ne taip retai būna miglota žmogžudystė. Dėl ko verta skaityti? Nes man, niekada nesidomėjusiai, kaip gi veikia tos anoniminės sąskaitos, kuriose turtuoliai ir nusikaltėliai slepia pinigus, tapo truputį aiškiau ir nereikėjo jokių nuobodžių straipsnių skaityti :D.

Visgi knyga labai vidutinė, o kiek teko matyti atsiliepimų – nuomonė vieninga. Įsivaizduokite eilinį penktadienio vakaro trilerį. Veikėjai tokie labai amerikietiškai apie nieką. Visi miršta reikia ar nereikia. Tempas didelis, kai kurios scenos perteklinės, intrigų daug, jei įsivažiuosit, tai ir pabaigsit nebambėdami. Juk žiūrim tuos filmus, ane? Svarbu prasikasti pro nuobodoką pradžią.

Puslapių skaičius: 352
Knygos kilmė: leidyklos dovana
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygos žanras:  trileris