Alison Hammer „Tu. Aš. Mes“

Mano komentarai: Nei tema, nei idėja čia neskamba naujai, tačiau knyga mane sugraudino, tad iš karto gauna pliusų.

Jie šeima: tėtis, mama, dukra. Mama labai daug dirba ir vyras ją palaiko, tačiau paauglė dukra aikštijasi, nes negauna daug dėmesio. Tėtis turi nuotolinį darbą ir neša visą ūkį ant pečių. Beveik tradiciška, ar ne? 😀 Tačiau netrukus paaiškėja, kad visi laimingos senatvės nesulauks. Ne tik senatvės, bet ir kitų metų. Ką ten kitų metų – kito sezono.

Kaip šeima susidoros su vieną jų ištikusia nepagydoma liga? Šioje knygoje mane erzino tik vienas – Tomis. Taip taip, tėtis, susirgęs vėžiu. Jau toks tobulas, jau toks nuostabus. Nei jis kada pyksta, visus kampus tarp mamos ir dukros užglaisto, meilės raštelius rašinėja, šokdina ir myli. Ir ant likimo nepyksta. Nebent šiaip iš reikalo. Nebūna tokių žmonių. O jei būna, tai man jie nepatinka.

O šiaip virkavau. Ne vieną kartą. Net nenorėjau galvoti, kaip aš jausčiausi šioje situacijoje, ką aš daryčiau, jei būčiau mamos/žmonos ar dukros vietoje. Tema skaudi, nes niekas niekada neparuošia mylimų žmonių netekčiai. Nei rašteliai, nei video, nei pokalbiai vakarais.

Kai knyga man kelia jausmus – aš ją laikau gera nepaisant visų trūkumų, netikroviškumo ir kitų detalių.

Puslapių skaičius: 384
Knygos kilmė: leidyklos dovana
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygos žanras:  romanas