1317 B. A. Paris „Psichoterapeutas“

Estimated read time 2 min read

B. A. Paris „Psichoterapeutas“

Mano komentarai: B. A. Paris, man atrodo, yra vienos knygos autorė. Buitinių trilerių gerbėjus sužavėjusi kūriniu „Anapus uždarų durų“ ties tuo ir baigė. „Palūžusi“ dar buvo visai nieko, o kitos knygos visai ne kažką. Sukurtos tuo pačiu principu, bet, regis, nuobodžiaujant ir iš reikalo. Gal agentai spaudė, valgyt reikėjo, o įkvėpimo nebuvo?

„Psichoterapeutas“ pasakoja apie merginą, kuri kartu su savo biču atsikrausto į uždarą kvartalą ir greitai sužino, kad jos name buvo įvykdytas nusikaltimas. Tada jai pavažiuoja stogas, ji draskosi, kad ten nemiegos ir t.t. Na, man sunku pajusti empatiją. Nejauku, žinoma, bet namas suremontuotas, 21 amžius, tad vaiduoklius jau palikom Viktorijos laikams, ne?

Taigi, knyga iš to ir susidėjo: vajė vajė, kaip baisu, kaip mano bičas nuslėpė tokį faktą, ką daryt, reikia truputį apie nusikaltimą pasiaiškint, vajė vajė, kaip baisu, paverksiu, dar biški, užknisiu kaimynus, ajajai.

Istorija vystoma taip nuobodžiai, kad galiausiai praradau susidomėjimą, kuo ten viskas baigsis, o su trileriais man taip retai nutinka. Pabaiga, aišku, nenustebino, nes įvertinus visą siužetą ir tai, kad rašytojai pačiai greičiausiai buvo nuobodu, nelabai kitaip ir galėjo baigtis, negi suksi galvą ir įmesi bombą.

Ar skaitysiu kitas Paris knygas, jei tokių bus? Žinoma, nes aš mėgstu trilerius, bet tendencijos tikrai ne kokios 😀

Puslapių skaičius: 408
Knygos kilmė: pirkau.
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygos žanras:  trileris.

 

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours