Linda Holmes „Evė Dreik viską pradeda iš naujo“

Mano komentarai: Kokia miela ši knyga!

Jei perskaitytumėte anotaciją, suprastumėte, kad siužetas čia bus banalus ir girdėtas. Evė – našlė, vis dar bandanti atsigauti po vyro žūties. Dinas – buvę beisbolininkas, kuris nebegali žaisti, o bėgdamas nuo žiniasklaidos ir heiterių dėmesio išsinuomoja kambarį Evės name. Tai ir viskas aišku, jei knygas skaitote dėl intrigų ir nenuspėjamų siužetų, jau galit apsisukti ir eiti rinktis kitos istorijos.

Visgi šio romano stiprybė buvo itin patrauklūs veikėjai ir paprastumas bei realumas. Tai ne tas atvejis, kur pirmą kartą vienas į kitą pažiūri ir jau linksta kojos, akyse žvaigždutės ir aplink staigiai pradeda čiulbėti paukščiukai. Tai žemiškas pasakojimas apie įvairias traumas ir bandymą su jomis susidoroti. Na, kad ir tai, jog visuomenė spaudžia tave tokia būti gedinčia našle, o iš tiesų vyro mirtis tapo savotišku sprendimu. Autorė palietė ir tai, kaip mes kartais įsivaizduojame, ko nori kiti, stengiamės, bandome jiems pasiekti savo tikslo, bet niekada nepaklausiam ar iš tiesų jie to nori, ar čia tik mes įsivaizduojame, kad žmonės turėtų to geisti, nes o kaip gi kitaip.

Na ir meilės linija čia nepamaišė, nes aš imdama šią knygą norėjau romantikos. Čia vienas gerųjų romanų, kuriame viskas parašyta taip, kaip galėtų nutikti iš tiesų, kuriame sergi už kiekvieną veikėją, o jų sprendimai nebūtinai klišiniai. Miela ir kaip tik tokiam tamsiam rudeniui.

Oficialiai: čia.

Puslapių skaičius: 352
Knygos kilmė: leidyklos „Baltos lankos“ dovana
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygos žanras:  romanas