1251(47) Kati Hiekkapelto „Kolibris“

Estimated read time 2 min read

Kati Hiekkapelto „Kolibris“

Mano komentarai: Kadaise šią knygą vis užmatydavau akies kampeliu, bet mažai domėjausi, nes maniau, kad tai romaniukas. Taip ir apgauna viršeliai. Tačiau susivokusi, kad čia detektyvas, greitai seriją apgyvendinau lentynoje ir ilgai ji manęs laukė. Ir gerai, nes pagaliau nenuobodus detektyvas.

Jokių dviračių čia neišrasta. Jei pagrindinė veikėja yra policininkė, tai arba ji patiria seksistines priekabes, arba turi kažkokių asmeninių problemų. Arba viskas kartu. Matėm, girdėjom. Nusikaltimai irgi yra tiesiog nusikaltimai, čia jau mano smegenys atbukusios, kad pjaustykit, ką norit, tiek skaičiau jau, kad nebebjauru apie žmogienos paruošimo būdus diskutuoti. Turėkit minty, kad realiame gyvenime esu didelė jautruolė.

Tačiau įvertinau šią knygą keturioms žvaigždutėmis. Nes op op ir aš įtraukta į tyrimą, į detektyvų tarpusavio santykius, į asmenines problemas, įkalčius, baimes, laimėjimus. Nė akimirkai nenuobodu ir iki pilno žvaigždučių pako tetrūksta gal kokio originalaus cinkelio arba išmesti vieną kitą pritemtą vietą.

Tačiau tai detektyvas, kuriame sunku nuspėti, kas kaltininkas. Tai detektyvas, kuriame veikėjai per daug neperspausti ir visi savaip įdomūs. Na ir dar tai, kad paliečia rasistines išankstines nuostatas, man irgi svarbu. Siūlau pamėginti, nors jau turbūt visi skaitėte?

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, bet nebuvo ir labai blogai, nepatinkančių knygų aš nebaigiu, 2 – tikrai gera, nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, osom, wow, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Oficialiai: Aprašymas leidyklos puslapyje.

Puslapių skaičius: 384
Knygos kilmė: knygą pirkau
Perskaityta: 2021 03 19
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygos žanras: detektyvas

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours