1194(117) Adele Parks „Melas melas melas“

Estimated read time 2 min read

Adele Parks „Melas melas melas“

Mano komentarai: Aš labai mėgstu trilerius ir detektyvus, bet gana retai juos perku. Tiesiog sunkokai atveriu piniginę vienadienei istorijai, nebent tai tikrai mėgiamas autorius arba kažkas toje knygoje užkabina. Turi tikrai įtikinti. Pirkau šią, vadinasi kažkuo mane traukė. Tačiau nesitikėjau, kad bus tokia nuobodi, kad net tradicinius 3/5 sunku ištempti. 

Tai dar viena istorija, kurioje tenka stoti į akistatą su nevaisingumu. Kažin, ko dabar daugiau prirašyta ar Holokausto pasakojimų ar šitų noooriu vaikų! Visgi vėliau dėmesys nukrypsta į kitas problemas ir sakyčiau, kad ši knyga apie alkoholizmą ir to sukeltus melus, slapukavimus, nusivylimus ir nutylėjimus. Ir dar apie sadistus, seksualinę ir psichologinę prievartą. 

Patiko, kad autorė vis mestelėdavo netikėtumą vietose, kurios atrodė visiškai aiškios. Tačiau viską gadino veikėjų neįdomumas. Visi erzinantys, nė vienas nevertas užuojautos, visi nusipelnę to, ką jiems sugalvojo autorė. 

Tai galėjo būti geras psichologinis trileris, bet vos nesukėlė skaitymo bloko. Trūko įtampos. Trūko įtaigos. Trūko simpatiškų personažų. O juk tokios knygos paprastai kuriamos taip ir tam, kad būtų sunku atsiplėšti iki paskutinio lapo, ar ne?

Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, bet nebuvo ir labai blogai, nepatinkančių knygų aš nebaigiu, 2 – tikrai gera, nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, osom, wow, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Oficialiai: aprašymas leidyklos „Jotema“ puslapyje. 

Puslapių skaičius: 384
Knygos kilmė: knygą pirkau
Perskaityta: 2020 10 01
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Panašios knygos: Rebecca Fleet „Svetimi namai“, Sarah Naughton „Neturėčiau meluoti“, Victoria Helen Stone „Klaidingas žingsnis“.
Knygos žanras: psichologinis trileris.

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Silva

    Visiškai Jums pritariu, primityvi ir neitikinanti knyga, nelogiški veiksmai, pagrindine herojė tai tikras nesusipratimas, kažkokia višta, bet artimiems žmonėms ar gero linkintiems atšiauri – logikos nulis, todėl erzina. Istorija apie apsivaisinima- komedija, kurios dar neteko skaityti. Labai gaila sugaišto laiko.

+ Leave a Comment