1145(66) Victoria Helen Stone „Klaidingas žingsnis“

Estimated read time 3 min read

Victoria Helen Stone „Klaidingas žingsnis“

Mano komentarai: Labai paprasta, nuspėjama, bet tikrai smagi istorija! Man patiko kur kas labiau, nei ta, apie kurią rašiau praeitą kartą.

Veronika ištekėjusi už berniuko saldainiuko, trenerio Džonio. Santuoka nėra labai sėkminga, bet kažkaip laikosi. Netikėtai Džonis suranda prieš tris dienas dingusį berniuką. Visų televizijų kameros nukrypsta į šeimą. Iš vienos pusės lyg ir gerai. Nes Džoniui dėmesys patinka, jis iš tų, kur savimi grožisi, o didesnis žinomumas garantuoja daugiau klientų sporto klube, tęsiant toliau – šie gi yra pinigai. Iš kitos pusės, per didelis dėmesys gali išjudinti po lova paslėptus skeletus. Štai tokia yra istorijos ašis.

Kaip jau sakiau, siužetas gana nuspėjamas, bet man visai patinka autorės gebėjimas pasakoti. Įtraukė Veronikos gyvenimas. Tiesa, ne visus jos sprendimus aš supratau. Man atrodo, kad kai kuriems žmonėms yra labai patogu prisidengti vaikais, kad kažko nedarytų.

Na, bet aš tikrai vertinu tokias knygas, kurios itin lengvai susiskaito. Nei galvoti daug čia reikia, nei veikėjai erzina, nei dar kažkokių trūkumų matau. Beje, tai jau antra lietuviškai išleista autorės knyga. Pirmoji gal buvo truputį įdomesnė dėl originalesnio siužeto ir dėl to, kad labai mėgstu sociopatus.

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, bet nebuvo ir labai blogai, nepatinkančių knygų aš nebaigiu, 2 – tikrai gera, nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, osom, wow, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

OficialiaiDenverio gyventojai užgniaužę kvapą laukia, kuo pasibaigs dingusio berniuko drama. Ir štai įvyksta stebuklas – išsigandusį, bet sveiką Tanerį Holkombą kalnų tako pradžioje, už kelių mylių nuo turtingos jo šeimos namų, suranda sportiškas gražuolis Džonis Bredlis. Berniuko gelbėtojas iš skolų smaugiamo sporto trenerio virsta garbinamu didvyriu, tik ar kamerų šviesa jo šeimai nebus per ryški? Netikėta Džonio šlovė visiškai nedžiugina žmonos Veronikos – ji baiminasi, kad į dienos šviesą gali iškilti jos pačios paslaptys, ir įtaria, jog žavusis vyras kažką slepia. Paaiškėjus, kad Tanerio istorija nėra tokia jau nekalta, Veronika supranta negalinti niekuo pasitikėti… Sumaniai sunarpliotas Amazon bestseleris „Klaidingas žingsnis” panardins skaitytoją į vidines gelmes moters, kuri taip ilgai neleido sau būti laimingai, kad galiausiai nebegali pripažinti, ko iš tiesų trokšta ir kodėl.

PSL: 304; Knyga dovanota leidyklos. Perskaityta: 2020 05 08

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours