Chris Carter “Egzekutorius”

Mano komentarai: aš labai mėgstu skaityti serijinius detektyvus, bet jei atvirai, tai nemėgstu apie juos rašyti. Veikėjai jau pažįstami, autoriaus stilius irgi. Lieka tik nusikaltimo pobūdis, bet čia daug nepakalbėsi, nes nesinori atskleisti detalių.

Robertas Hanteris su partneriu priklauso tokiam tyrimo skyriui, kuriam tenka tik ypač žiaurios, serijinių žudikų ir kitokių psichų bylos. Šioji istorija prasideda, kuomet randamas nukirsdintas kunigas. Pasirodo, jis paniškai bijojo tokio mirties būdo. Vėliau sudeginama ugnies itin bijojusi mergina. Iš kur žudikas sužino slapčiausias žmonių baimes ir kodėl renkasi būtent juos? Knygoje netrūko greičio bei intrigos. Na, ir, aišku, išradingai žiaurių skerdynių. Prisėdi, įkvepi, suryji, iškvepi. Tiesa, aš pasigedau smagių partnerių apsišaudymų juokeliais, kiek pamenu, pirmoje dalyje man visai patiko humoras visame tame tamsiame fone.

Faktas, kad skaitysiu kitas knygas. Kitas faktas, kad viena dalis panaši į kitą ir manau, kad nieko čia keisto. Tokios knygos, tai kaip CSI tipo serialas. Visos serijos ir panašios viena į kitą, ir vistiek smagu žiūrėti.

Daugiau nieko ir nepapasakosiu, kaip sakiau, nėra ką daug apie serijas kalbėti. Ši gera.

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).

Oficialiai: Įsivaizduok savo didžiausią baimę — ir pažvelk baisiausiam košmarui į akis… Žinau, ko tu mirtinai bijai… Vienoje Los Andželo bažnyčioje prie altoriaus laiptų randamas kruvinas kunigo kūnas: teismo medicinos ekspertų komanda ant jo krūtinės aptinka krauju užrašytą trejetą. Iš pradžių detektyvui Robertui Hanteriui pasirodė, kad tai ritualinė žmogžudystė, bet kai vėliau atsirado daugiau lavonų, teko pakeisti nuomonę. Visi tie žmonės buvo nukankinti nusikaltėlio, puikiai žinojusio, ko aukos savo gyvenime labiausiai bijojo, taigi visos mirė patyrusios žodžiais nenusakomą košmarą. Robertas Hanteris leidžiasi medžioti itin žiauraus ir gudraus žudiko, ko gero, gebančio skaityti žmogaus mintis. Nusikaltėlio, kuris viską išmano apie kiekvieno giliausiai slepiamą jausmą — baimę.

PSL: 400; knyga išsimainyta; Perskaityta: 2020 01 11

Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram.

Dar viena vieta, kur rašau apie knygas: www.venividi.lt/straipsniai/category/knygos/