Mano skaitytojų ratas didėja ir todėl pats laikas truputį daugiau papasakoti apie save. Visaip esu pasakojusi, bet tokio prisistatymo tema dar nebuvo tapusi kosmetika. Bet net ir čia galiu išrausti kelis įdomius faktus apie save ir santykius su grožiu!

1. Aš nemoku naudotis skaistalais. O jė, net ir nejaučiu poreikio. Na užeina kartais, prisižiūriu blogerių, yotūberių, taip pat žurnaluose pasiseilėju dėl gražių skaistalų įpakavimų ir… Ir kas kartą pabandžius panaudoti tokią priemonę aš jaučiuosi šitaip:

Gali būti, kad toli gražu taip neatrodau, bet jaučiuosi tai būtent taip! Rimtai! Ir dar kartais šitaip:

Ir nieko negaliu su savimi padaryti. Dabar gi kaip tik turiu naujus Catrice skaistalus, tai vaikštau ratais ir nežinau ką čia daryti.

2. Man dar niekada gyvenime nėra pavykę pasidaryti gražaus akių pravedimo. Jokiomis priemonėmis. Nei teptukais, nei plunksnelėmis, nei pieštukais, nei šešėliais. Tai net neįsivaizduoju kaip atrodyčiau su katytės akimis. Miau.

3. Aš kokius 10 metų (o gal ir ilgiau) veido valymo rutinoje visai nenaudojau vandens. Taip taip! Makiažą valydavau kosmetiniu pieneliu. Šį pirkdavau kokį nors iš pigesnių, apie sudėties analizes net girdėjusi dar nebuvau. Tai va. Vata, pienelis, nuvalau veidą. Tada kartais dar toniku pavalydavau ir tepdavau kremą. Dabar gi veidą valau miceliniu vandeniu, tada prausiu veido valymo aparatu, naudoju prausiklį. Na ir ką galiu pasakyti? Mano oda buvo probleminė (riebi, su labai didelėmis nuolat besikemšančiomis poromis), liko probleminė. Nematau jokio esminio skirtumo tarp dešimtmečio be vandens ir pastarųjų 3-4 metų su intensyvesniu plovimu. Gal tik morališkai jaučiuosi labiau besistengianti dėl odos.

4. Kokius 4 metus visiškai nelakavau nagų ir kirpau juos labai trumpai. Ir dabar mano nagai neturi garbės tapti ilgi. Vidutiniškai būna tokie:

Kodėl gi tiek laiko nelakavau nagų? Tingėjau! Jėzau, gi ištikrųjų tai labai nervina tas persilakavimas kas kelias dienas. Gelio išradėjas yra dievas.

5. Pirmą kartą antakius pradėjau dažyti prieš kokių pusę metų. Ir tas dažymas toks, tiesiog tamsiu šešėliu užpildau formą ir tiek. Mano natūralūs antakiai yra juodi, stori, ilgi, tankūs. Bet jau pradėjo žilti, tai tenka gudrauti.

6. Aš nelabai suprantu kaip naudoti bronzinę pudrą. Su kontūravimo priemonėmis viskas aišku. Pavyksta, arba ne, bet aišku ką kur kaip reiktų spalvinti. Ir visos jau žinom, kad kontūravimui bronza netinka, nes tamsi spalva turi būti šalta. Tad va, ką veikti su bronzatais?

7. Du kartus iš eilės nenaudoju to paties šampūno bei balzamo. Turiu jų krūvas ir kiekvieną plovimą vis keičiu. Pagal nuotaiką ir poreikį. Klausiu savo plaukų, ką šie nori išmėginti šiandien. Gal tai ir nesveika, gal reiktų naudoti vieną liniją, po to kitą… Bet man nesigauna taip.

8. Nors iš blogerių supratau, kad kitos merginos turi visai priešingą patirtį, bet aš VISADA greičiau baigiu balzamą nei šampūną. Gal dėl to, kad man šampūno reikia tik avinžirnio dydžio kiekio? Jis gi putoja! O štai balzamo kraunu negailėdama, stengiuosi, kad kiekvienas plaukas gautų savo dozę.

9. Visiškai nemyliu sausų šampūnų. Gal tai susiję su plaukų struktūra, bet ši priemonė mane verčia pasijusti taip:

Žinau instrukcijas, man net pavyksta “išsiplauti” galvą, bet jausmas vistiek toks kaip nuotraukoje.

10. Aš neturiu plaukų šepečio. Ak, ok, vieną neseniai nusipirkau, bet kol kas tik kates kutenau. Aš apskritai nesišukuoju. O jei tą kada ir sumanau padaryti tai naudoju štai tokį įrankį:

Tokie štai 10 ne visiems žinomų faktų apie mane! Jei dar kažkas jums įdomu, tai būtinai paklauskite! Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).