550(74) Patricija Cornwell "Žiauru ir neįprasta"

Patricija Cornwell “Žiauru ir neįprasta”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Ketvirta knyga apie tuos pačius veikėjus, to paties stiliaus, tokia pati įtempta, įdomi ir įtraukianti. Taip, kad lyg ir nėra ką daugiau kalbėti. Vertėjai su redaktoriais gerokai pasistengė, kad hakeriavimo gudrybių negalėčiau perprasti.
Daktarė Skarpeta įdomi. Policininkas Marinas paprastas kaip du kart du. Daktarės dukterėčia išlepinta kvaiša. Veslio dar neperpratau, kiti veikėjai šalutiniai, bet tikrai gerai sugalvoti.
Vėl daug CSI stiliaus detalių: plunksnų ekspertas, chemikalai, kurie net po 10 metų nuspalvina vietas ant kurių buvo kraujo, super duper antspaudų nuėmimo technologijos ir ten taip toliau. Įdomu.
OficialiaiTuo metu, kai už žmogžudystę nuteistam Roniui Džo Vadeliui įvykdoma mirties bausmė, gatvėje prie šiukšlių konteinerio aptinkamas berniuko kūnas. Trylikametis nužudytas panašiai, kaip žudė Vadelis. Ar kalinys galėjo įvykdyti dar vieną žmogžudystę jau po savo mirties? 
Pasirodo, mįslės tik prasideda. Tuo netruks įsitikinti šios bylos tyrimą pradėjusi ekspertė Kei Skarpeta, kuri pati tampa įtariamąja, medžiojama žiniasklaidos priemonių. Maža to, paaiškėja, kad kažkas vagia ir nutekina informaciją iš jos kompiuterio…
Puslapių skaičius: 416
Knyga nuosava.
Perskaityta 2013 06 06
[table id=62 /]
1Kainos surinktos 2012 06 06
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta į litus pagal valiutos.lt nurodomą kursą.


+ There are no comments

Add yours