Ally Condie “Reached”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Su trečia dalimi pasidarė įdomiau. Pirmoje susipažinome su veikėjais ir santvarka. Antroje su santvarkos blogumu ir viltimi, o štai trečioje jau reikia atsirinkti kas yra blogas ir kas geras, bei kiek blogas ir geras.
Bendruomenėje siaučia maras, o sukilėlių Sąjūdis turi vaistų ir visus išgelbėja. Veikėjams kyla klausimų gi kaip tas maras paplito ir kodėl pati Bendruomenė irgi galėdama visų neišgydo. Tada pradeda siausti mutavęs maras ir vaistų niekas neturi. Suserga ir Kajus. Na, turbūt numanot ką veikia kiti knygos veikėjai. Plius jiems atsiveria akys. Nebūna tik blogų ir tik gerų. Ir dar yra tie kiti žmonės, kuriems dzin ir Bendruomenė ir Sukilėliai, jie svajoja apie tolimus kraštus kažkur už priešo teritorijos. Ką mainais už galimybes siūlys jie?
Paskutinėje dalyje daug sužinosit. O pabaiga… Su viltimi.
Jei antroje dalyje jau buvau pradėjusi jausti nuobodulį, tai čia gi atsimerkiau, išsitiesiau ir skaičiau kol baigiau. Pliusas.
Oficialiai: After leaving Society to desperately seek The Rising, and each other, Cassia and Ky have found what they were looking for, but at the cost of losing each other yet again. Cassia is assigned undercover in Central city, Ky outside the borders, an airship pilot with Indie. Xander is a medic, with a secret. All too soon, everything shifts again.
Puslapių skaičius: 344
Knyga elektroninė
Perskaityta 2013 07 24
[table id=70 /]
1Kainos surinktos 2012 07 25
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta į litus pagal valiutos.lt nurodomą kursą.