558(82) Ally Condie "Crossed"

Ally Condie “Crossed”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Galėčiau ir vėl lyginti su “Bado žaidynėmis”, nes yra ką, bet gi panašumas nieko nekeičia, ar ne? Antroje dalyje Kasija įsitrina į darbo stovyklas ir rezga planus kaip surasti Kajų. Kajus rezga planus, kaip surasti Kasiją, visi pabėga į kalvas ir vieni kitų ieško. Ir dar ieško sukilėlių, kurie irgi nėra tokie geručiai, kaip vaikučiai idealistai galvoja. Apie juos daugiau žinių bus trečioje dalyje.
Nepatiko: labai daug savigraužos. Kajus nuolatos galvoja apie savo tėvą, kuris pražudė kaimą veldamas į sukilimą. Nuolatos galvoja, kad gal Kasija myli kitą meilės trikampio dalyvį ir šiaip nuolatos mėtosi, nes nenori prisidėti prie sukilimo, bet to nori Kasija, tai ojojoj ką daryt. Užknisitas.
Patiko: man visada patinka keistos utopinės, arba antiutopinės bendruomenės ir po truputį ryškėjantys jų minusai arba trūkumai. Motyvai, tikslai, pasekmės. Ši trilogija yra gera.
OficialiaiChasing down an uncertain future, Cassia makes her way to the Outer Provinces in pursuit of Ky–taken by Society to his certain death–only to find that he has escaped into the majestic, but treacherous, canyons.  On this wild frontier are glimmers of a different life . . . and the enthralling promise of rebellion. But even as Cassia sacrifices everything to reunite with Ky, ingenious surproses from Xander may change the game.  On the edge of Society, nothing is as expected, and crosses and double crosses make Cassia’s path more twisted than ever.
Puslapių skaičius: 400
Knyga elektroninė
Perskaityta 2013 07 19
[table id=69 /] 1Kainos surinktos 2012 07 20
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta į litus pagal valiutos.lt nurodomą kursą.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours