E L James “Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: Kuo pirma dalis pranašesnė už antrą? (nors labai nedetalizuosiu, bet dėl viso pikto neskaitykit jei bijot pirmos dalies turinio atskleidimo). Taigi. Toje knygoje Grėjus sutiko Aną. Ir pasiūlė jai labai pikantiška sutartimi paremtus santykius. Visą knygą Ana galvoja, o Grėjus moko ją seksintis, tai yra rodo, kaip viskas galėtų būti. Pirmoje knygoje Ana gana įdomi, abejojanti, smalsi, įsimylėjusi. Yra šiokios tokios intrigos. Sutiks nesutiks, nors visi skaitytojai mano, kad aišku gi kad sutiks. Ir dar pirmoje knygoje sekso scenos įdomios.
Kuo antra dalis blogesnė: antra dalis virto meilės romanu. Ak Ana, ak Kristianai. Ak ak ak! Ir seksas panuobodėjo. Tapo vaniliniu, kaip sako Grėjus. Net autorė pritingėjo kai kur aprašinėti tas scenas ir skyrių baigdavo nuvariusi veikėjus dulkintis. Lūpas kramtė mažiau, akis vis dar visi vartė. Labai matyt gražios lubos.
Mhm, dabar skaitysiu ir trečią dalį. Nemesi gi jau dabar.
Vis dar manau, kad pirma dalis visai pusė velnio ir nereikia čia lia lia.
Oficialiai: Antrojoje trilogijos dalyje, išsigandusi tamsių besikankinančio jauno verslininko Kristiano Grėjaus paslapčių ir nutraukusi su juo santykius, Ana Stil dirba vienoje Amerikos leidykloje. Tačiau apsėdusi aistra Grėjui niekur nedingo, tad, kai Kristianas pateikia naują pasiūlymą, Ana neatsispiria. Netrukus apie bauginančią Grėjaus praeitį ji sužino daugiau, nei tikėjosi sužinosianti. O kol jis grumiasi su vidiniais demonais, Anai tenka priimti svarbiausią sprendimą gyvenime. Ir apsispręsti privalo ji pati.
Puslapių skaičius: 536
Knyga elektroninė.
Perskaityta 2013 06 20
[table id=65 /]
1Kainos surinktos 2012 06 20
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta į litus pagal valiutos.lt nurodomą kursą.