Karin Slaughter “Aklumas”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: 5 kartus norėjusi mesti, įterpusi Murakamį, pabaigoje jau šokinėdama per puslapius visgi įveikiau šią knygą. Buvau ją įtraukus į geidaraščius, nes labai jau akį kabino teigiami atsiliepimai. Ir ką? nežinau kuo ji patiko kitiems, bet man buvo nuobodi. Retas detektyvas man nuobodus gi. Bet gal viskas todėl, kad “Aklumą” skaičiau po Cornwell Skarpetos knygų. Gi ten teismo daktarė ir įdomi, ir stipri, ir nenuobodi. Nepaisant to, kad ją ir žudo, ir grasina, ir meilėje nesiseka. O “Aklume” koronerė Sara visiška vištelė. Pusę knygos muistosi, bet taip ir neaišku ko. Na tipo buvęs vyras labai patinka, bet ji ant jo pyksta, bet šiaip nieko gilaus.  Tyrimai irgi aprašomi paviršutiniškai. Tai nei didelės intrigos, nei įdomių personažų, nei sunkiai nuspėjamų detalių…
Vienintelis įdomesnis personažas buvo detektyvė Lena. Tikrai neskaitysiu kitų autorės knygų. O pirkdami tokį šlamštą internetu turėsit pakloti apie pusšimtį :). Tai jau geriau rinkitės anglišką knygą.
Oficialiai:  Mažutis Pietų miestelis paralyžiuojamas, kai randama nužudyta jauna koledžo dėstytoja. Tokio pasibaisėtino nusikaltimo miestelio pediatrė ir koronerė Sara Linton dar nėra regėjusi – bet tik atlikus skrodimą iš tikrųjų paaiškėja, koks sumanus ir siaubingas yra žudikas. Buvęs Saros vyras – policijos viršininkas Džefris Toliveris – vaikosi nesugaunamąjį nusikaltėlį, o Lena Adams – aukos sesuo ir vienintelė moteris detektyvė apygardoje – prisiekia asmeniškai atkeršyti. Tačiau kai makabriškai nukryžiuojama antra vietos moteris, pasitvirtina didžiausios jų baimės: tarp jų siaučia maniakas. Surasti žudiką gali padėti tik Sara. Jos praeityje glūdinti paslaptis turi nuplėšti gudraus psichopato kaukę… arba pražudyti ją pačią.
Puslapių skaičius: 376
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2013 06 15
[table id=64 /]
1Kainos surinktos 2012 06 15
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta į litus pagal valiutos.lt nurodomą kursą.