Haruki Murakami “Visi dievo vaikai šoka”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: trejeto knyga negauna nes per trumpa. Nesąžininga taip! Aš visus metus laukiu kol “Baltos lankos” teiksis išleisti naują Murakamio knygą, o perskaitau per valandą. Labai taupydama ir valandą dalindama per tris dienas! Norisi pargriūti ir trypti kojomis, ir garsiai bliauti, kad noriu dar, noriu dar, DAR!
Ir šiaip man trumpos istorijos nepatinka. Šioje knygoje jų šešios. Ir visos mane įtraukė, jau užplūdo tasmurakamioskaitymojausmas ir bac. Pabaiga. Kiekvienas pasakojimas galėtų virsti knyga. O gal ir virto, nes kaip visada, kažkas lyg girdėto, kažkas lyg skaityto. Ponas Varlius, kuris susikovė su slieku ir išgelbėjo Tokiją nuo žemės drebėjimo, šiek tiek priminė žmogų Avį. O paskutinė istorija turi kažkokių sąskambių su “Norvegų Giria”. Dievo vaikas priminė Naomę.
Aš esu M. gerbėja, todėl šališka :).
Oficialiai: Tai tikrai įvyko. Pačioje visiškai nurimusios širdies gilumoje. Gyvenimas, mirtis ir miegas. 1995-ųjų žiema. Tik akimirka – ir viskas pavirto griuvėsių krūva. Sukrėstas pasaulis suvirpa: Kušire, į kurį mažą dėžutę gabena vyras, jūros pakrantėje degant iš jūros išplukdytų rąstų laužui, Tokijuje, kur požemiuose Varlius susikauna su Slieku.  Kas nutinka šešiems visiškai vienas su kitu nesusijusiems veikėjams po Didžiojo Hanšino, arba Kobės, žemės drebėjimo ir tų pačių metų kovą Tokijo metro įvykusios nervus paralyžiuojančių dujų atakos? Apsakymų veikėjai negyvena Kobėje ir nė vienas iš jų neapsilanko stichijos suniokotame mieste. Žemės drebėjimas išgyvenamas ne tiesiogiai, o per košmarus, patiriamas haliucinacijas, reakciją į žinias.
Puslapių skaičius: 160
Knyga nuosava.
Perskaityta 2013 06 11
[table id=63 /]
1Kainos surinktos 2012 06 11
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta į litus pagal valiutos.lt nurodomą kursą.