551(75) Haruki Murakami "Visi dievo vaikai šoka"

Haruki Murakami “Visi dievo vaikai šoka”
Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – gera, tikrai nesigailiu, kad skaičiau, 3 – super, prikaustė, paliko įspūdį, rekomenduoju abejojantiems).
Mano komentarai: trejeto knyga negauna nes per trumpa. Nesąžininga taip! Aš visus metus laukiu kol “Baltos lankos” teiksis išleisti naują Murakamio knygą, o perskaitau per valandą. Labai taupydama ir valandą dalindama per tris dienas! Norisi pargriūti ir trypti kojomis, ir garsiai bliauti, kad noriu dar, noriu dar, DAR!
Ir šiaip man trumpos istorijos nepatinka. Šioje knygoje jų šešios. Ir visos mane įtraukė, jau užplūdo tasmurakamioskaitymojausmas ir bac. Pabaiga. Kiekvienas pasakojimas galėtų virsti knyga. O gal ir virto, nes kaip visada, kažkas lyg girdėto, kažkas lyg skaityto. Ponas Varlius, kuris susikovė su slieku ir išgelbėjo Tokiją nuo žemės drebėjimo, šiek tiek priminė žmogų Avį. O paskutinė istorija turi kažkokių sąskambių su “Norvegų Giria”. Dievo vaikas priminė Naomę.
Aš esu M. gerbėja, todėl šališka :).
Oficialiai: Tai tikrai įvyko. Pačioje visiškai nurimusios širdies gilumoje. Gyvenimas, mirtis ir miegas. 1995-ųjų žiema. Tik akimirka – ir viskas pavirto griuvėsių krūva. Sukrėstas pasaulis suvirpa: Kušire, į kurį mažą dėžutę gabena vyras, jūros pakrantėje degant iš jūros išplukdytų rąstų laužui, Tokijuje, kur požemiuose Varlius susikauna su Slieku.  Kas nutinka šešiems visiškai vienas su kitu nesusijusiems veikėjams po Didžiojo Hanšino, arba Kobės, žemės drebėjimo ir tų pačių metų kovą Tokijo metro įvykusios nervus paralyžiuojančių dujų atakos? Apsakymų veikėjai negyvena Kobėje ir nė vienas iš jų neapsilanko stichijos suniokotame mieste. Žemės drebėjimas išgyvenamas ne tiesiogiai, o per košmarus, patiriamas haliucinacijas, reakciją į žinias.
Puslapių skaičius: 160
Knyga nuosava.
Perskaityta 2013 06 11
[table id=63 /] 1Kainos surinktos 2012 06 11
2Siuntimo kaina = kaina už vienos knygos pristatymą Lietuvoje/į Lietuvą, renkantis pigiausią siūlomą siuntimo būdą.
3Bendra knygos ir pristatymo kaina perkant tik vieną šią knygą.
4Kaina versta į litus pagal valiutos.lt nurodomą kursą.

Total
0
Shares

15Comments

Add yours
 1. 1
  williamuss

  Tik kažin, ar Baltos lankos teiksis perleisti dauguma Jo knygų…? Prekyboj mačiau tik “Avies medžioklę”, “Mylimoji Sptunk”, “Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą” ir čia aprašytą…reikės laišką leidyklai rašyt…:)

 2. 2
  Salomėja

  Tai kad krūvos tų senesnių knygų. Senas vis leidžia ir leidžia visokiausiais formatais. Man naujų reikia.

 3. 3
  williamuss

  Dauguma leidyklų, tarp jų ir Baltos lankos teikiasi per metus vieną ar dvi gero autoriaus knygas išleist…Murakamis ne išimtis…va, reik dėkot Sabaliauskaitei, kad atgaivino BL leidyklą, nes seniau tik pasvajot galėdavai apie kokius Nesbo, ar, kad ir egzotiškasias Murakamio knygas…O esu toks žmogus, kuriam gerų, bet jau kažkieno skaitytų, ar bibliotekos knygų nereikia…Geros knygos – naujos knygos 🙂

 4. 4
  Salomėja

  Puiku. Tik nelabai suprantu apie ką kalbi. Rašai, kad “Tik kažin, ar Baltos lankos teiksis perleisti dauguma”. Atsakau, kad gi pastoviai perleidinėja, gal jau po kokius keturis leidimus (skirtingus viršelius) yra daugelis senesnių knygų.
  O naujumas labai laikina sąvoka. Vieni vertina knygas kaip daiktus, kitiems svarbus turinys. Jei manai, kad su lyg kiekvienu perskaitymu knyga tampa vis mažiau gera, tai tiek ten to gėrio ir tebuvo.

 5. 5
  williamuss

  Perleidinėja, bet prekybos vietose, knygynuose, klubuose nėra…va, dabar perleido “Avies medžioklę”, išleido “…bėgimą” ir šitą “Dievo vaikai šoka”…o kitų…paskutinis perleidimas kiek mačiau buvo 2011/12 metais, prekyboj nėra…sensnių taipogi. Turėjau omeny, jog geros knygos… man jų reikia neskaitytų ir ne iš bibliotekos imtų….Tiesiog pavyzdžiui pasiėmei iš bibliotekos “Vilko valandą” – gera knyga…puiki…o po savaitės atgal į biblioteką, o tokią norėtusi namuos turėti…prisipažinsiu, nepasitikiu sena.lt, nepasitikiu, nes nežinai, ką gausi, o va, tokias geras knygas pardavinėja neįvertinti, (be pagyrimų ar keiksmų dėl knygos kokybės ją gavus) vartotojai, juk bet kas gali ant sulietos, “nupeckiotos” knygos išvaizdos uždėt “IDEALI”… Geras knygas perku aš pats, ir nei biblioteka, nei sena.lt man šiuo klausimu negelbėja…

 6. 8
  Edita

  Skaičiau šią knygą jau senokai, prisimenu nedaug, tai dabar atrodo, kad prasta knyga. Nors vienas kūrinėlys labai patiko. Skaičiau tris mažosios prozos Murakamio rinkinius – man labiau patinka romanai:) Nesuprantu, kodėl trūksta Murakamio leidimų: “Patogupirkti” yra visos knygos ir jas liečia tik tie, kurie parduoda ir supakuoja, gal tai nėra problema, nors žinoma ne pats imi iš lentynos.

 7. 9
  williamuss

  Edita, ką turėjai galvoj, sakydama, jog yra visos knygos? Taip, Murakamio lietuviški viršeliai yra, bet parduodamos jo knygos tėra tik 4…1Q84 trilogija, ir Avies medžioklė 🙂 Va, tik viršelių pirkt nesinori :))

 8. 10
  Edita

  Gerai sakai, net nebūčiau pagalvojus. Tai jis vis toks populiarus, kad visus leidimus išperka, nors ir aš pirkau beveik visas:) Atrodo jau perdegiau, skaitau 1Q84 2 knygą ir nesižaviu – keista ir gailą, o taip mėgau. Beje dėl naujų knygų -kiek žmonių tiek poreikių ir polinkių. Aš negaliu skaityti naujos knygos nes alergiška spaustuvės dažų kvapui – prasideda migrena. Nusiperku naują knygą, perskaito 2-3 draugai tada skaitau aš:)) O kaip aš mėgstu senas knygas 1950-1970 m. ne tas žodis:))) Kiekvienam savo:)))

 9. 12
  Laura

  Anksčiau lentynose kaupdavau visas knygas. Po to supratau, kad jos ne guminės ir pradėjau pardavinėti nelabai patikusias. O dar vėliau supratau, kad tų lentynose dulkančių knygų aš vis tiek neskaitysiu antrą kartą (nes jau seniai nebeskaitau senų knygų antrą kartą, kai turiu naujų) ir dabar pasilieku tik pačias geriausias – ateities kartoms 🙂

 10. 13
  Skalikas

  Popierinę knygą man iš vis į rankas jau tingisi imti, ir nesvietnai nepatogi ji pasirodo yra. 🙂

 11. 14
  kuka

  leidykla “Baltos lankos” Kalėdoms planuoja pačią naujausią knygą.. kurios dar net anglai neišleido.

 12. 15
  Salomėja

  “Dar net anglai…”. O čia kažkoks mato vienetas, ar kaip?
  Bet džiugi žinia!

+ Leave a Comment