Veni Vidi spalis: geriausi produktai, populiariausi įrašai, paplepėjimai, atradimai ir visa kita

Pastarosiomis dienomis aplink vyravo moliūgų ir siaubukų temos, tad įrašui pailiustruoti pasirinkau šią nuotrauką. Teminiai auskarai buvo vienintelis su helloween’u susijęs mano pasirinkimas :). Kadangi auskarai yra mano mylimiausi papuošalai, tai ko gero kiekvieną temai galėčiau priderinti kažką tinkamo :D.

Spalis buvo labai įdomus mėnesis jau vien todėl, kad jo viduryje mano gimimo diena. Šiemet sukako 35 metai ir jaučiuosi taip keistai :D. Atrodo, kad daug, tuoj 40, bet žmonės su kuriais dažnai bendrauju 5-10 metų jaunesni, tad lyg ir nesijunta, kad jau teoriškai anūkų galėčiau turėti :D. Tikiuosi nesijus ir dar po 10 metų, o su tuo, kad plaukai žili ir paakiai baisūs, tai jau kaip nors susitaikysiu 😀

Na, ir visada man rūpi pažiūrėti, kaip gi sekėsi ne tik man, bet ir tinklaraščiui. Be jo man būtų neįdomu. O ši sėkmė yra matuojama jūsų grįžtamuoju ryšiu (kai nesulaukiu komentarų čia, ar fb, kur net į mano klausimą niekas neatsako, tai laikau, kad nepasisekė man įrašas ir reikia kažką keisti, arba daugiau apie tokius produktus gal nerašyti, ar kitaip pateikti…) ir lankomumu bei kitais skaičiukais. Vakar kaip tik žiūrėjau, kad kitų metų pradžioje blogas gali jau perkopti milijoną peržiūrų. Ir spalio skaitomiausi tekstai buvo tokie:

Pirmoje vietoje yra “Outfit: lengviausiai rastas paltas ir gražiausia pasaulyje kuprinė”.

Ir jūs dar man sakot (na, tokių atsakymų sulaukiau uždavusi klausimą FB, bei įdėjusi apklausą į IG istorijas), kad drabužiai neįdomu, kosmetika geriau. Statistika rodo, kad visi autfitukai išsirikiavę skaitomiausių viršuje.

Antroje vietoje yra visai šviežias įrašas “Šopaholikės užrašai: geriausi drabužiai vyrų skyriuje! Kalnas megztinių iš SH”.

Trečioje vietoje yra pabaigti produktai.

Ketvirtoje pagaliau apžvalga – “Instagram” žvaigždė – lūpų dažai su gėlyte “Kailijumei”.

Na, o po to rikiuojasi vėl visi outfitai :).

Ką skaičiau aš

Mano šio mėnesio (iš tiesų tai gerokai seniau, bet tik dabar pradėjau reguliariai skaityti) atrastas blogas veidrodeli.lt. Blogerė daugiau mažau rašo lyg ir apie tą patį, ką mes visos, bet labai fainas stilius ir pateikimas. Kažkaip kitaip. Man patinka.

Mano atradimas-įkvėpimas instagram’e tapo Ivana Stanclova. Slovakijos blogerė, kuri man primena, kad spalvos yra gėris!

https://www.instagram.com/p/Ba1sk4nl_Z8/?taken-by=stanclova.ivana

https://www.instagram.com/p/BZ3s31WlF8V/?taken-by=stanclova.ivana

Aš retai randu žmogų, kuris rengiasi taip, kaip aš norėčiau rengtis jei būčiau plona ir graži 🙂

Ką dar skaičiau

Įrašas apie mano mėnesio knygas jau paskelbtas vakar. Užsukit!

Mėnesio geriausia kosmetika

Plaukų priežiūra

Šį mėnesį plaukai šėlioja, nes jiems nepatinka nei oro atšalimas, nei šildymas namie, nei šalikai. Todėl favoritės yra puoselėjimo priemonės.

“EO Lab” purškiama priemonė plaukams padeda suvaldyti plaukus.

O ypač praverčia tuomet, kai noriu juos sausus susitvarkyti, pvz., sutepti garbanų kremu. Drėkinu ne vandeniu, o šiuo purškikliu.

Po plovimo galams negailėjau purškiamo aliejaus “Palmer’s” iš “Olive Oil Formula” serijos.

Jis šiek tiek apsunkina galiukus, ir šie išdžiūva tarsi būčiau siekusi šlapio efekto. Bet man patinka, nesipučia ir kažkaip ne taip šiūra po šaliku.

Dar vienas aliejus, kurį šiandien jau nufotografavau pabaigtukams yra “Onagrine Huile Native”.

Juo purkšdavau plaukus prieš eidama miegoti. Galus. Ryte jokio riebumo nejausdavau, tačiau plaukai taip pat neatrodydavo pasiputę ir labai sausi.

Dekoratyvinė kosmetika

Irma Sincera pradėjo bloginti Instagram’e, kuo mane labai nudžiugino ir paskutiniame įraše klausė, kiek prasuktų tušų turime. Sakiau, kad 8, bet šiandien patikrinau – 7. Ir man kažkaip visai dzin tai, neisterikuoju, kad suges ir dar ten kažką. Ir vat tarp tų 7 pats geriausias yra “Gabriella Salvete” blakstienų tušas “Panoramico Velvet”.

Tiesiog jis iš tų, kur tikrai matai, kad blakstutės padažytos 🙂

Pasikartosiu, bet “Gosh” akių šešėlių pagrindas buvo ta priemonė, kurią dažydamasi patingėjau naudoti gal tik kokius du kartus.

Veido priežiūra

Labai įdomu, kad šį mėnesį aš visiškai prisijaukinau “Margarita” valomąjį pienelį.

Tikrai nesu didelė oldskūlinio produkto gerbėja, bet pastebėjau, kad vis čiumpu akių makiažui valyti. Vakar net pagalvojau, kad gal reikia apskritai vėl pasidomėti, kas gero pienelių rinkoje.

Kūno priežiūra

Iš Lenkijos parsivežiau ir labai kažkaip kas kartą džiaugiuosi “Vaseline” kūno purškikliu.

Patogumas nugali viską!

Tiek apie kosmetiką.

Mėnesio atvirlaiškis

Kaip visada, gavau jų daug ir įvairių, bet gražiausias yra šis, gautas gimimo dienos proga:

Mėnesio kelionė

Savo gimtadienį sutikau Lenkijoje. Atrodo nieko egzotiško, bet ta šalis dar gali pažerti atradimų. Olštyne jau esu buvusi prieš 3 metus, ten, taip pat per mano gimtadienį, nusprendėm, kad gal jau tuoktis reiktų :). Šiemet vėl ten užsukome, bet vinukas buvo Lodzė. Savotiškas, įdomus miestas!

Greetings from Łódź 2! #visitpoland #visit #traveling #blogger #lithuanianblogger #follow #discover #beautyblogger #streetart

A post shared by Beauty Blogger | Salomėja (@venividi_blog) on

Mėnesio pirkinys

Praeitą kartą aš rašiau, kad noriu naujo telefono. Išsipildė. Šiek tiek pinigų gavau dovanų per gimtadienį, šiek tiek mano darbas prisidėjo, o kitkas iš santaupų, kurių visai neliko ir nebegaliu pirkelioti grožio dėžučių. Bet turiu “Huawei P10”. Deja, auksinis, bet aš ant tiek neteikiu reikšmės, kad tiesiog tingėjau važiuot iki kito “Topo Centro” (ten pirkau), kur buvo kitų spalvų.

Minėjau, kad gal jau noriu “iPhone”, bet palaikiau jį rankose 5 minutes ir šeštąją jau buvau apsisprendusi, kad pirksiu “Huawei”. Apie “iPhone” nieko blogo, beje, pasakyti negaliu. Tiesiog ne mano. Na, o naujasis telefonas džiugina. Ir fotografuoja, kaip ir žadėta gerai. Tiesa, kaip ir visada, čia svarbi yra ta tarpinė – žmogus. Tiems kas moka, tai ir pinhole iš degtukų dėžutės gerai fotografuoja. Na, o pirma šio įrašo nuotrauka, megztiniai, knygos – daryti telefonu. Aš patenkinta. Ir galima išlaužti daugiau. Kaip tik siunčiuosi keletą priedelių, kurie leis ir išlaikymą ilgesnį padaryti nedrebinant telefo ir t.t.

Muzika ir filmai

Muzikos klausiausi tik automobilyje, buvo visiškas miksas. O vieninteliai žiūrėti filmai – “Sniego senis” ir “Bėgantis skustuvo ašmenimis”. Pirmasis didelio įspūdžio nepaliko. Antrasis tikrai geras ir pažeriantis nemažai klausimų.

Štai toks mano spalis, tikiuosi buvo bent truputį įdomu! Dar kartą kviečiu mane sekti Facebook’e bei Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Previous Post Next Post

9 Comments

 • Reply Virgilija

  Labai gerai susiskaitė

  2017-11-01 at 15:26
 • Reply Ruta

  As vakar visa tavo blog‘a suskaiciau. Smagu buvo, tatsi kazkiek laiko kartu praleisti.

  2017-11-01 at 15:27
 • Reply Alma

  Kokia graži ta Ivana, man mistika, kaip galima taip spalvotai gražiai atrodyti.

  2017-11-01 at 18:26
 • Reply Dalia

  O kuo blogai auksinė tel. spava? 😀 Mano laptopas auksinis 😀 Man tai įdomiau kosmetika, tikrai, dėl to ir šį blogą atradau. Nors dabar skaitau ir outfitus, ir kitus straipsnius. Na drabužių stilius gal kiek nevisai mano, na bet smagu vis tiek užmest akį. O kalbant apie kosmetiką, plaukų priemonės man visai neaktualios (todėl kai kuriuos straipsnius ir praleidžiu). O šiaip ir kitų straipsnių iš kosmetikos kartais neatsiverčiu, nes labai daug aprašai noname’inių produktų, tokių nei žinočiau kur ieškoti ir abejoju ar pirkčiau. Kažkaip turinys lyg ir neatitinka maniškio skonio, bet vat vis tiek skaitau 🙂 Gal tas atvirumas toksai patinka, ar tiesmukumas, aiškumas, nežinau tiksliai kas, bet traukia vis sugrįžti 🙂

  2017-11-02 at 10:07
  • Reply Salomėja

   Auksinis blogai, nes auksas, jei tai ne vestuvinis žiedas – negražu. Auksas aksesuaruose jau man taip link stoties, o aš ir taip netoli jos gyvenu 🙂 🙂 :). Bet čia asmeninės simpatijos/antipatijos, kitiems to neperšu.
   O kokią no name kosmetiką aš aprašinėju? Kad na žiauriai, žiauriai retai pasitaiko tokios, kada su pasididžiavimu galiu sakyti, kad va čia jau niekas apie tai nerašė dar, jė! Ir juk 99.9% apžvalgų yra nurodyta, kur produktus įsigyti 🙂
   O bet man smagu, kad kažkas mano rašliavas skaito, nors nerašau to, kas domina 🙂

   2017-11-02 at 10:18
 • Reply Kristė

  Aš jau turbūt pasikartosiu, bet noriu paantrinti Dalios nuomonei – taip pat skaitau net ir tuos įrašus, kurie realiai neaktualūs (mūsų plaukai visiška priešingybė, manieji riebiomis šaknimis, nuolat prilipę prie galvos, tiesūs, jų nedaug), bet vis tiek paskaitau, kokias plaukų priemones išbandei Tu. 😀 O va įrašai apie odą – jau kita tema. Čia man tinka ir patinka (riebi, išsiplėtę poros ir kitos gėrybės). Jei kažką labai išgiri, pasižymiu, kad kada nors reikia pabandyti.

  2017-11-02 at 10:38
 • Reply Gaivile

  Nei mano plaukai, nei oda panasi i Salomejos, bet bloga labai smagu skaityti. Net gi nesu didele kosmetikos ekpermentatore. Bet tai visai nemaiso dziautis blogu. Ypac kai tuos blogus Lietuvoje raso labai jaunos merginos. Vat rasti raseivu kurioms pacioms virs 30 metu tikrai sudetinga. Mielai skaityciau koki bloga tu kurioms per 40 ar 50. Jei kas zinote rekomenduokite.

  2017-11-02 at 17:12
 • Reply Joana

  Aš irgi kasdien ar kas antrą dieną atsiverčiu paskaityti tavo blogo – dažniau net nei kokio delfi ar 15min 😀 ir skaitau dažniausiai visus straipsnius, nors ir nevisi aktualūs. Tiesiog tavo rašymo stilius toks – jei rašytum apie medžio apdirbimą ar kalvystę vis tiek tave skaityčiau 😀

  2017-11-02 at 19:48
  • Reply Salomėja

   Joana, nerealus komplimentas. Tiesą sakant kosmetikos temą pasirinkau iš tingumo. Nes ji neišsiamiama, o aš norėjau visada turėti apie ką rašyti 🙂

   2017-11-02 at 20:44

  Leave a Reply

  You may also like