Mainų dėžutės yra gėris. Stengiesi bent truputį pažinti žmogų, kuriam renki staigmenų siuntinuką. Lauki ar patiks, po to patiri mažytes asmenines Kalėdas!

SwapBox’e dalyvauju jau trečią kartą. Apie tai kaip pavyko pirmieji mainai skaitykite čia. Antrasis projektas yra “judesyje”. Su “Coliukės užrašais” keičiamės kosmetiniais advento kalendoriais. Saviškį šiandien gavau, nekantriai laukiu gruodžio 1 dienos.

Su Neringa, kuri rašo tinklaraštį ilovemanythings.blogspot.lt, sutarėme mainytis 20 eurų vertės dovanėlėmis. Ką parinkau Neringai paskaitykite jos bloge. O aš rodausi savo turtą.

Nesitikėkite tvarkos, nes plėšiau, apžiūrinėjau, fotografavau. Įsijauskite į nekantrą ir džiugesį!

 

Aha, pirmiausiai perskaitau žinutę, kurioje Neringa tikisi, kad smulkmenos mane pradžiugins. Tai žinoma!

Iš karto pamatau lūpų balzamą ir man daugiau nieko nebereikia. Nu jau koooks fainas, šiek tiek retro tas pakuotės dizainas. Lūpų balzamų nebūna per daug. Net jei jų turi šimtą. Šis kvepia nuostabiai.

Kitas į akį krentantis daiktas yra Nomeda! Oi kaip mėgstu, pamenu dar iš vaikystės, kai pakuotės buvo visai kitokios.

Po to išvynioju dar vieną lūpų balzamą. Tokio dar neteko matyti. Žaismingas pavadinimas ir vaisinis kvapas intriguoja. Bandysiu!

Rival de loop kapsules jau senokai noriu išmėginti, o ir Drogo darbuotojos vis pasiūlo įsigyti. Štai, pagaliau ir proga!

Dušo želė “Olivia Fusion” su kinkano vaisių ir organinių alyvuogių aliejaus ekstraktais. Skamba skaniai. Taip pat man dar nematytas produktas. Kvapas super!

Neringa, kaip tau dėkoju už galimybę išbandyti Inglot šešėlius! Jau ryt ryte ir pulsiu dažytis :).

Kūno pienelis iš Fenjal irgi labai džiugina. Neringos bloge skaičiau apie šią kompaniją. Į ją ko gero nebūčiau atkreipusi dėmesio (gal mažokai reklamuojasi, gal pakuotės neįsimintinos?), tad ir išbadysiu dabar.

L’occitane! Pagaliau! Pagaliau prarasiu nekaltybę ir išbandysiu kažką iš šio gamintojo prekių :). O jau kaip kvepia! Tik šiandien pas Neringą skaičiau apie šią želę, tai pauosčius norisi prieštarauti, man jazminai gerai atsiskiria 🙂

Rankų kremai kaip ir lūpų balzamai turi mėtytis visur: ant darbo stalo, prie lovos, virtuvėje… Bandysim ir įvertinsim :).

Staigmenų dėžutėje radau ir Maybelline priemonę nagams. Pažiūrėsiu ar veiksminga ir jums papasakosiu.

Galiausiai išvyniojau daiktą, kuris džiugina bene labiausiai. O tai yra auskarai, kuriuos pagamino pati Neringa. Nešiosiu!

Štai toks lobis slėpėsi mano dėžutėje. Smagiausia buvo plėšyti dovanų popierių, apžiūrinėti, uostyti, bandyti (taip, lūpų balzamas ir rankų kremas jau dirba).

Beveik Kalėdos!

Ačiū, Neringa!

O aš visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).