Svečiuose Inga. Atsiliepimas apie "Skinfood" veido kaukę "Royal honey mask"

Estimated read time 3 min read

Pristatau jums svečio rubriką! Kas tai yra? Kaip skamba taip ir yra :), pas mane svečiuojasi tinklaraščio skaitytoja ir ištikima komentuotoja Inga, kuri išbandė korėjietišką produktą ir nori man ir jums papasakoti savo įspūdžius. Kadangi Inga neturi savo blogo (o gaila), aš mielai suteikiu savo internetinę erdvę. Tikiuosi tokių atvejų bus daugiau ir svečio rubrika taps populiari. Jei turite ką pasakyti, bet neturite kur, tai mano kontaktai yra lengvai randami :).

Na, o dabar apžvalga. Inga išbandė  “Skinfood” veido kaukę “Royal honey mask”. Skaitykite įspūdžius!

Atšalęs oras, žvarbus vėjas, apniukusios dienos, šildymo sezonas – nieko gero odai, ypač dehiratuotai. Atrodo, kad raukšlėjiesi vien nuo kondicionieriaus vaizdo. Nori nenori, pradedi ieškoti stebuklingo kremo/kaukės/serumo, kuris padėtų būti ir/ar jaustis gražesne. Šįkart apie veido kaukę Skinfood Royal Honey Mask.

Šios sausai odai skirtos kaukės mėginukas mano rankose atsidūrė neplanuotai – radau dovanėlę užsisakytos korėjietiškos kosmetikos siuntinyje. Ant pakelio viskas pateikiama tik hieroglifais, tad infomacijos teko ieškoti internete. Kartu su naudojimo instrukcija, užsienio blogerių atsiliepimuose radau daugybę gerų žodžių apie šį „negyvas ląsteles šalinantį“, „odą drėkinantį, maitinantį, atgaivinantį“, „spuoguotą odą apraminantį“ produktą.

Produkto legenda patraukli. Skelbiama, kad kaukė praturtinta juoduoju medumi ir bičių pienelio ekstraktu, kurie išgaunami Pietų Azijos atogrąžų miškuose, įtrauktuose į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Trumpai tariant, šioje kaukėje telpa visas lobynas – ir medus su visomis savo maitinančiomis, gydančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis, ir atogrąžų augalų galia, ir UNESCO autoritetas. O tai, savaime aišku, nustelbia sudėtyje esančius parabenus.

Naudojimo etapai: 1. Užtepti ant veido, švelniai pamasažuoti. 2. Palikti dešimčiai minučių, per kurias užtepta kaukė turi įgauti vandeningą konsistenciją. Tuomet apvaliais judesiais masažuoti, kol atsiras balti, celiuliozę primenantys rutuliukai (lietuvių liaudies vadinami ruiliais, o kalbininkų – sąvėlėmis). Viską nušluostyti ir nuplauti veidą prausikliu.

Tai tiek marketinginių pažadų. O dabar tikrovė.


Smulkmena, bet pakuotė sunkokai atsiplėšia. Mėginuko (keli gramai) užteko veidui, kaklui ir dekoltė. Kvapas saldokas, bet nestiprus ir neįkyrus. Tepasi lengvai ir patogiai – nevarva, nedrimba. Tekstūra pakuotėje – gelsvos spalvos neriebi emulsija. Užtepus ant veido, kaukė tampa permatoma, aliejinga. Susilaukiu klausimų, kodėl mano veidas taip spindi.

Kauke padengtos odos netraukia, nedilgsi. Jausmas – lyg užtepus aliejaus, į žadėtą vandeningą konsistenciją nepavirsta.
Po 10 minučių laikas švelniam masažiukui, kurio metu turi pasišalinti negyvos ląstelės. Sąvėlių neatsiranda, nors ne viename užsienio bloge mačiau jų nuotraukas. Turbūt visos mano ląstelės gyvos :).

Kaukę nusivalau šiltu vandeniu sudrėkintu rankšluosčiu. Prausiklio nenaudoju. Kelias minutes jaučiu riebumą, bet jis greitai dingsta. Veidas atrodo pailsėjęs, skaistesnis. O svarbiausia – odos netempia, nesinori nei terminiu vandeniu pagirdyti, nei kremu pamaitinti.

Mano įvertinimas: 2,5 iš 3. Skinfood Royal Honey Mask nusipelno vietos žieminiame kosmetikos krepšyje.

Naudinga: Korėjietiškos kosmetikos parduotuvėse, Amazon ir pan. šią kaukę galima įsigyti mėginukais (7 vnt. kainuoja iki 5 dol.) arba 150 ml pakuotėje su dozatoriumi (~15 dol.).

P. S. Skonis visai neprimena medaus. Geriau nelaižykite – labai kartu…

Aš dėkoju Ingai už atsiliepimą ir visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours