Žinote, buvo toks metas, kai aš tiesiog kraupau nuo minties apie blizgėjimą. Šviesą atspindinčios pudros man atrodė kažkokia nesąmonių nesąmonė, o nuomonė po truputį pradėjo keistis… skaitant kitus blogus ir žiūrint youtube. Pvz., kaip gražiai visada švyti garsioji Chanelette. Po truputį jaukinausi mintį. Iš pradžių iš vienos kompanijos gavau skystą highlighter’į, kuris buvo tamsokas ir neprilipo. Tada nusipirkau garsią Mary-Lou ir visiškai pakeičiau savo nuomonę. Man reikia truputį blizgėjimo :). Saikingai. Pastaruoju metu dairiausi skysto arba biraus tokio tipo produkto, kad galėčiau jį naudoti ne tik ant veido, bet ir kojoms. Apie tai ir papasakosiu. Taigi, mano rankose biri švytėjimo pudra iš INIKA.

INIKA jau senokai stebiu viena akimi, vis gundo daugelis produktų. Kažkurioje grožio dėžutėje dalyvavo šis prekinis ženklas ir aš tada graužiau nagus, kad nepirkau. Pagrindiniai kompanijos privalumai:

sertifikuota australiškuoju O.F.C sertifikatu, kuris garantuoja, kad produkto sudėtyje yra mažiausiai 95% sertifikuotų ekologiškų ingredientų;
visi produktai yra veganiški (taip pat ir šepetėliai);
visos pakuotės perdirbamos;
nebandyta su gyvūnais;
suteiktas vienas aukščiausių saugumo reitingų pasaulyje EWG (Aplinkos apsaugos darbo grupė).

Mano priemonės aprašymas:

Sudėtis:

Pati pudra yra rožinės spalvos.

Gamintojo foto:

Na ir maniškė:

Pirmą kartą aš drąsiai tepiau ant skruostikaulių ir šiek tiek sutrikau. Hm, ši pudra ne tik švyti pati iš savęs, bet dar turi ir atskirų blizgučių Visaip bandžiau apšviesti, kad juos pagaučiau, tikiuosi įžiūrėsite.

Būtent tie pavieniai blizgučiai kiša koją, mat rožinė spalva ir suteikiamas švytėjimas yra tikrai labai gražūs bei gaivūs. Subtiliai pagyvina veido bruožus, tačiau tie blizgučiai nedžiugina. Na kas gi nori švytėti kaip kalėdų eglutė? Gal aš ir norėsiu. Per Kalėdas.

Visgi nuo pat pradžių mano planas ir ketinimai buvo kitie. Aš gi ketinau vadovautis šiuo aprašymo pasiūlymu: “galite įmaišyti truputėlį mineralinės pudros į rankų ar kojų drėkinamąjį kremą, jei norite išgauti švytėjimo efektą”.

Mano kojos yra baltos. Ir aš nenoriu jų įrudinti nei natūraliais, nei dirbtiniais būdais. Esu iš tų baltuolių nemadingųjų giminės. Tačiau gi ta neįdegusios odos spalva nėra nei gyvybinga, nei sveikai atrodanti. Todėl aš truputį paburiu šviesą atspindinčiomis pudromis ir išvarau pamėlusios vištienos asociacijas.

Seniau tepdavau minėtu kompaktiniu highlighter’iu, bet padaugindavau. Geriau tik truputėlį pasiblizginti. Dabar įberiu miltukų į savo kūno kremą (delne). Arba keliose vietose patapšnoju ant kojų, o tada iš karto tepu kremu ir viską paskirstau. Dideliam plotui tenka vos vienas kitas blizgutis ir visai netrukdo.

Pudra skalsi, o galioja 36 mėnesius, tad man užteks ne tik šiai, bet ir dar porai ateinančių vasarų.

Mano įvertinimas:

(be blizgučių būtų tobula).

Naudinga: Nusipirkti galite BioEco parduotuvėje. Šiuo metu 3g kainuoja 15.40 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu, be to ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką.