Rudeniškų spalvų bomba arba “Colourpop” šešėlių paletė “Yes, Please!”

Žinote, kol madingiausių tendencijų linksniuotojai rėkia, kad šiltos rudeniškos spalvos jau traukiasi iš makiažų, gamintojai gi atsipūtę kepa sau nemadingas paletes :D. Na, gal ne visai taip, bet tikrai ne kartą girdėjau, kad tokių spalvų šešėliai jau vakar diena. Turbūt dėl to jų ir užsimaniau, nes na kam man daugiau oranžinės spalvos?

Iš pradžių, žinoma, galvojau apie “Urban Decay” naujausią paletę “Heat”.

Tačiau mane baidė du dalykai. Pirmasis, žinoma, yra kaina už nelabai universalią ir dažnai nepritaikomą paletę, o antrasis – nors turėjau vos vieną UD gaminį, bet jo dėka tikai nesu pasirengusi vėl investuoti. Gal kada nors gausiu dovanų, tada ir suteiksiu antrą šansą.

Tada aš truputį pasvarsčiau apie “The Balm Nude Beach”.

Tačiau ir vėl gi. Kaina didoka, įsigyti problematiška, nes Lietuvoje jos niekas neturi, kol galvojau tai ir patikimos Europos parduotuvės dar neturėjo.

Na ir tada po akimis visur ėmė šmėžuoti “Colourpop” paletė. Spalvos tokios, kokių norėjau. Kaina priimtiniausia. Kaip tik ir vėl atnaujintas pardavimas buvo, nes paprastai jos nepagausi, išperka per dieną. Pričiupau.

Paletę sudaro 12 spalvų. Visi atspalviai šilti. Dominuoja raudoni, oranžiniai atspalviai. Pakuotė kartoninė, tuo man primena “The Balm”, tik žinoma nėra tų smagiųjų paveiksliukų. Nėra ir veidrodėlio. Kažkam tai trūkumas, na o aš dažausi vonioje prieš veidrodį ir niekada nesu naudojusi tų iš palečių. Nebent, kad pasižiūrėčiau kaip šukuosena iš galo atrodo :).

Atspalvių pavyzdžių internete rasite gausiai oi gausiai. Patariu neapsiriboti vienu šaltiniu, kaip antai mano blogas ir pasižiūrėti daugiau paveikslėlių. Nes žinote… Apšvietimas, fototechnika ir kita…

Šioje paletėje man labiausiai patiko blizgios spalvos. Jos tokios sodrios, tokios ryškios! Gerai pigmentuotos yra ir matinės, tačiau šios šiek tiek biresnės, ką puikiai matysite nuotraukose.

Pirmoji spalva iš paskutinio stulpelio yra mano favoritė. Rudai raudona, metalinio žvilgesio, na tiesiog labiausiai ją mėgstu.

Pasikartosiu, kad matinės spalvos biresnės, blizgių kokybė yra tobula. Sklaidyti reikia mokėti, nes jos tikrai labai labai ryškios. Pvz., aš pastoviai persistengiu, nes nenoriu tokio ryškaus vaizdo, po to milžiniškais šepetėliais ir rusva spalva bandau nuimti perteklių 😀

Beje, dažnai manęs prašote parodyti makiažų, padaryti pamokėlių. Deja, ne :). Pamokėlių nebus. Visų pirma aš pati nieko nemoku. Tai sakysite, kaip galiu rašyti apie paletes? Nu soriukas, bet mano mėgiamas pavyzdys yra tai, kad meno kritikas nebūtinai turi mokėti piešti. O jei nemoka, tai nereiškia, kad nesupranta, ką mato. Aš suprantu kada šešėliai geri, o kada šiaip sau, net jei man nepavyksta persikūnyti į princesę.

Makiažus parodyti irgi sunku. Mano vokai labai užkritę. Todėl žiūrėdama tiesiai aš nelabai galiu ką parodyti. Žiūrint žemyn gal šiek tiek ir pavyktų, bet vokas vistiek užkritęs ir pasislepia raukšlė. Tai vėl sakysit, o kam tada dažytis, kur prasmė, jei nesimato. Na, gyvai juk mirksiu, tai kažkiek kažko išlenda :). O ir šiaip, o tai kam jūs dėvit gražius ir tvarkingus apatinius? Gi nesimato.

Čia bandžiau įamžint žaidimus raudonomis-oranžinėmis spalvomis.

Ir jo, mano plaukai atrodo nenormaliai, nes dariau kelis eksperimentus iš eilės :).

Kaip ir sakiau, ne itin kažkas matosi ir teks patikėti mano žodžiu, kad šešėliai ne tik gražūs pažiūrėti, bet ir tikrai labai pigmentuoti, kokybiški bei verti dėmesio. Tikra rudeniška spalvų bomba. Aš rekomenduoju.


Įvertinimas:

Naudinga: Šešėlių kaina yra 16 EUR. Įsigyti galima Colourpop.com, tik tenka laukti kol vėl prigamins :).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Previous Post Next Post

3 Comments

 • Reply Alma

  Labai tinka tokios spalvos, išryškėjo akys! Iš kitos pusės, man būtent mėlynas akies tonas su tokiu raudonu/oranžiniu makiažu pasidaro toks kažkoks lyg blizgus, na kaip kad būna karščiuojant, tada norisi labiau ryškinti blakstienas (būtent taip man nutiko, kai visažistė padažė, atsimerkiau, pamačiau, kad “raudonuoju”, akys lyg karščiuojančios, pzdc galvoju, neužteko baisios šukuosenos, dar ir šitai 😀 Bet išryškino blakstienas, apsiraminau ir net graži pasijaučiau 😀 ). Tai va Tavo makiaže man trūksta to “raudonumo įrėminimo”.

  2017-09-28 at 20:28
  • Reply Salomėja

   Na aš čia tikrai esu su tušu 🙂 Pravodkės gal reiktų, bet tai jau kitam gyvenime gal, va tuoj 35 stuktels, dar gyvenime nesu nubrėžus ėjimui viešumon 😀 Beje, man patinka tas sergančių-blizgančių akių vaizdas, kartais specialiai jo ir siekiu (tam naudodavau tokią raudoną spalvą iš The Balm in your hands paletės), nes pilkos akys tada atrodo lyg su melsvais lęšiais :).

   2017-09-28 at 20:48
   • Alma

    Aš pati nemoku lygios pravodkės pasidaryti, todėl labai gelbsti pieštukas, ypač tamsiai rudas. Realiai net ir nesimato jo, gaunasi tiesiog gerokai išraiškingesnė blakstienú augimo linija 🙂

    2017-09-29 at 08:10

  Leave a Reply

  You may also like