Pabaigti produktai #13: galutinis įspūdis

Aš turbūt nebekalbėsiu apie tai, kokią nuotaiką sukelia sniegas :). O dar jūs visi kažkur dingę, kur mano gerosios komentuotojos? Tikiuosi atostogaujate, o ne bėdos užklupo! Tad iš pavadinimo suprantat apie ką čia bus, kaip visada pakartosiu nusibodusią teoriją :).

Pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pradžia. Nesistebėkite labai jau buitiškomis ir neperkokybiškiausiomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau, jau yra šiukšlės ir aš nesistengiu jų pateikti gražiau. Iš šiukšlių natiurmortų nedėlioju :). Tiesa, dulkes nuvalau, tad tad įvairūs ištepimai tik parodo kaip dėvisi pakuotė. Fotografuoju prieš išmesdama, tad kas jau gaunasi tas gaunasi. Daug produktų yra laikoma tokiose vonios kišenėse, kur šiek tiek patenka vandens iš dušo, tad dažnai galiausiai praranda prekinę išvaizdą. Pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pabaiga.

Vis dar naujovė: dėl to, kad labai sunku suprasti ar aš ilgai produktą naudojau, ar tris šampūnus per mėnesį suploviau, nusprendžiau parašyti ir per kiek laiko sunaudojau priemonę. Primenu, kad aš esu iš tų žmonių, kurie nemėgsta nuolatos naudoti vos vieną tos pačios paskirties daiktą, juos rotuoju pagal nuotaiką, tad pabaigti tikrai užtrunka.

Jei aš apie produktą rašiau apžvalgą, tai jos nuoroda bus prilipinta prie daikto pavadinimo :). Žvaigždute*pažymėsiu PR produktus.

1. ODA aktyvusis prausiklis su glikolio rūgštimi 7%*. Produktas man patiko, nes tiko riebiai, pigmentuotai, brandžiai odai. Pradžioje kiek grauždavo, bet greitai pripratau. Iš tiesų, neturiu ką blogo pasakyti, tik tiek, kad galiausiai labai nusibodo. Naudojau apie devynis mėnesius.

2. “Garnier” micelinis vanduo. Ne pirmą kartą naudojama priemonė, tad tikrai man visai patinka. Nesu aš labai išranki, man svarbu, kad gerai nuvalytų makiažą. Užteko maždaug 2 mėnesiams.

3. “Schwarzkopf Pure Color” dažai. Patiko, pirkau antrą kartą. Gana ilgai išlieka blizgesys.

4. “Rene Furterer” sausas aliejus “5 Sens”*. Labai patiko, metų favoritas. Jis lengvas, jo sudėtis nebloga ir be silikonų bei alkoholio, kvapas nerealus, purškiamas. Žodžiu, vienos pagyros. Užteko šešiems mėnesiams. Plaukus purkšdavau reikia nereikia, po plovimo, taip pat kas kartą eidama miegoti.

5. “White Agafia” drėkinamasis šampūnas*. Na toks labai jau vidutinis. Tad aš juo tai kartais galvą plaudavau, tai šepetėlius, tai kojas skusdavau, tai tą, tai aną ir sunaudojau per septynis mėnesius.

6. Kempinėlė iš “VitrinaPro”*. Pati geriausia. Turėjau ją apie 9 mėnesius, bet pamainomis ir kitas tuo tarpu pamėgindavau, tad nenaudojau visą laiką, buvo ir mėnesių pertraukos. Dabar turiu RF deimantą, vėliau naudosiu BB, bet prie šios tikrai grįšiu.

7. “Nida” micelinis vanduo.  Baisus. Nebaigiau naudoti. Makiažą jis valo tiek pat kiek paprastas vanduo, tai yra tik iš marmaliuoja. Ir šiaip kažkoks nemalonus.

8. “Evergetikon” plaukų kondicionierius*. Neskalsus, tad 100ml man užteko gal keturiems kartams. Šiaip visai patiko, bet ne tiek, kad ieškočiau, kur pirkti ir kartočiau.

9. “Oblepikha Siberica Professional” šveitiklis galvos odai. Daiktas visai vertas dėmesio. Minusai – labai sunku išskalauti iš plaukų visus grūdelius. Pliusai – tikrai galima šauniai nusišveisti skalpą, kad gerina kraujotaką, lengvina plaukų augimą ir t.t. 200ml sunaudojau per 11 mėnesių, kartais pašveisdama ir kūną :).

10. “Dm” rankų kremas. Visai geras. Taip, tai labai trumpas komentaras, bet na, kad daugiau kažko čia ir nepasakysiu. Sutepiau per tris mėnesius.

11. “Biovene” juoda nulupama veido kaukė*. Iš visų bandytų nulupamų juodų kaukių ši man patiko labiausiai ir pasirodė veiksmingiausiai. Tiesa, tokios dažnai neužsidėsi, tad išbaigiau tik per 10 mėnesių.

12.  “Marc Anthony” kondicionierius “Grow Long Strengthening”*. Kondicionierius aš visada subaigiu greičiau nei šampūnus ir man keista, kad kažkam būna atvirkščiai. Gi šampūno išsipili maždaug poros eurų monetos balutę, kad ir du kartus, o kondiškės tai jau reikia saujos, gerai viską padengti :). Šis nebuvo nei labai geras, nei labai blogas. Kiti serijos produktai patiko labiau, bet viską rasite apžvalgoje. Baigiau per maždaug 1,5 mėnesio.

13. “Rituals” sausas kūno ir plaukų aliejus “The Rituals of Ayurveda”*.  Labai man patiko. Labai labai. 30ml užteko maždaug mėnesiui. Update: vienas geras Velykų zuikis padovanojo pilną dydį. O jau gražumas! Buteliukas stiklinis ir su purkštuku! Patenkinta iki lubų!

14. “Kerastase” nuo karščio apsaugantis ir glotninantis plaukų pienelis “Discipline Keratine Thermique”. Labai labai geras produktas apsaugai nuo karščio, ypač jei turit nepaklusnius plaukus. Visgi, aš džiovintuvo griebiuosi retokai, tai 150ml man užteko maždaug 15 mėnesių.

15. “Aubrey” veido tonikas su fragonijomis*. Visai malonus tonikas. Tiesa, mane kiek neramino alkoholis, bet jei natūralistai jo nesibaido, tai ką jau čia aš, o ir neigiamo poveikio nepajaučiau. Užteko trims mėnesiams.

16. “Lookfantastic” vonios burbulas. Nesu išranki tokiems produktams. Geras. Iki tobulumo trūko daugiau aliejingumo.

17. “Lumene” blakstienų tušas “Nordic Chic Full-On Curl Mascara”*. Įvertinau ketvertu, prie tokio vertinimo ir pasilieku. Tušas kaip tušas, jo violetinis brolis geresnis ;). Turėjau apie 6 mėnesius. Ilgiau stengiuosi atidarytų tušų ir nelaikyti, net jei dar tinkamas naudoti, nebent labai jau gaila :).

18. “The Balm” bespalvė matinė pudra “Sexy Mama”*. Geresnės matizuojančios pudros taip ir neatradau, tad nusipirkau tokią pačią, kad ir kaip neįdomu tai būtų. Na, o pirmosios mamos užteko aštuoniolikai mėnesių (bet pora galbaliukų išbyrėjo, nes besibaigianti pradėjo trupėti nuo kraštų). Naudojau beveik kiekvieną dieną po kelis kartus.

Tad štai ir viskas! Papasakokite man, ką įdomaus pabaigėte jūs! Ir per kiek laiko, taip pat 🙂


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto yra Designed by onlyyouqj / Freepik

Previous Post Next Post

13 Comments

 • Reply Kristina

  Pabaigiau Alpha Parf “Forever Grey” plaukų balzamą ir verkiu, nes Lietuvoje niekas juo nebeprekiauja… Ek! Buvo tobulas! Iš kitur kažkur siųstis būtų brangoka. Teks kažko kito tobulo ieškoti.

  2018-03-31 at 11:43
 • Reply Solveiga

  Skaitom skaitom, smagiai labai aprašot viską. Rituals puslapį lėksiu dabar peržiūrėt, nes sausas aliejus man naujiena buvo .
  Rene Furterer irgi įtariu išbandysiu.
  Apie Nida gaila tik dabar uzmačiau. Nusipirkau ekspromtu, nes Garnier rožinio nebuvo, vargstu dabar jau :D.
  Ačiū, kad rašot ❤

  2018-03-31 at 11:47
 • Reply Beata

  Komentaras apie Nidą prajuokino:-) man irgi patiko Siberica šveitiklis, bet iš ilgų plaukų jį išskalaut yra reikalų. Labai jau gundai visus su tuo Furterer:-P

  2018-03-31 at 12:46
  • Reply Salomėja

   Bet Nidos pakuotės gražios :). O dabar man regis Rituals šiais metais nugalės Rene 🙂

   2018-03-31 at 13:36
 • Reply Vasarė

  Pabaigtukų įrašai labai smagūs, ačiū, kad daliniesi. 🙂 Aš ir norėčiau rašyti, bet kad siaubingai lėtai viską naudoju – išeitų koks vienas ar maximum du pabaigtukų įrašai per metus… Tu sakai, kad rutuodama priemones jas per tiek ir tiek laiko pabaigi, o aš per tiek laiko nerotuodama vieną pabaigiu. 😀 Neseniai apie VIVI šampūną ir kondiškę rašydama skundžiausi, kad greitai naudojasi, bet dabar paskaičiavau, kad gi penkiems mėnesiams užteko. Ir net nežinau, atrodo, produkto toli gražu netaupau, naudoju kiek reikia, bet vis tiek. Tarkime, rašei, kad Garnier micelinį 400ml sunaudojai per porą mėn, o man Biodermos puslitrio pusmečiui užtenka. O dabar kai susikaupė trys serumai, trys tonikai ir belekiek veido kaukių, sėdžiu ir panikuoju, kaip reikės pabaigti iki sugedimo laiko. 😀 Žodžiu, smaginuosi bent pas tave paskaitydama. Ir aš pati šį mėn. tik Biodermos micelinio dar vieną bonkelę pribaigiau.

  2018-03-31 at 12:46
  • Reply Salomėja

   Micelinį vandenį žinok aš išlaistau realiai įvairioms reikmėms. Katei ausis valau, šepetėlius į šlapią vatą pravalau, kai spalvą keičiu. Ir dar gerai iš odos išsiima nudažymas džinsais. Žodžiu būtent šį produktą laistau be saiko :).
   Šampūnus dažnai naudoju irgi kūnui, pastebėk, kad prausimosi priemonių šiuose įrašuose labai retai pasitaiko.
   Bet va pvz, dekoratyvinės visai nesunaudoju. Tušus pagal grafiką išmetu 🙂

   2018-03-31 at 13:33
 • Reply MM

  Baigiau dr.Konopka plaukų balzamą, Žiedės veido kremą bei Fitokosmetik lūpų balzamą. Pastarosios dvi priemonės jau pakartotinai nusipirktos ir naudojamos toliau 🙂 Plaukų balzamų nusprendžiau nebepirkti, vis vien iš jų didelės naudos plaukams nepastebiu. O komentuoju rečiau, nes apžvelgiamos kosmetikos priemonės man dažniausiai nebeaktualios 🙂

  2018-03-31 at 13:32
  • Reply Salomėja

   Oho, super, kad sugebi balzamą sunaudot lūpų, jaučiu jokio nesu baigusi :). O dėl komentavimo, gi dažnai tie įrašai ne vien apie kosmetiką 🙂

   2018-03-31 at 13:35
 • Reply Dalia

  Man irgi patinka skaityti šiuos įrašus, bet irgi neatsistebiu tokiu kiekiu pabaigtukų 🙂 Nežinau, ar naudoju taupiai, ar tiesiog mažiau kosmetikos naudoju, bet per mėnesį vidutiniškai išmetu 2 tūbeles, galvoju. Pvz. rankų kremą ne per 3 mėnesius, o 2 metus naudoju, ir išmetu nes galiojimas seniai jau baigęsis 🙂 O dar norėjau paklausti apie kempinėles, nes tokių neturiu. Vienu metu turi tik vieną? Ar plauni po kiekvieno makiažo, ar kažkur pasidedi į lėkštutę ir plauni po 2-3 makiažų? Svarstau, ar man reikia kempinėlės, nes prisiversti plauti kaskart būtų sunku ir kažin ar atpirktų tas grožio efektas 🙂

  2018-03-31 at 13:36
  • Reply Salomėja

   Na, aš daug turiu priemonių, tai stengiuosi naudoti. Bandau produktus įrašams, tai irgi stengiuosi naudoti. O taip po truputį ir sunaudoju :). Kempinėlę praplaunu panaudojusi ir dedu į lentynėlę. Prieš vėl naudodama ne tik sudrėkinu, bet ir muilu praplaunu dar, nes na vistiek dulka. Ir taip, truputį erzina, bet šepetėlius irgi reikia plaut.

   2018-03-31 at 13:44
 • Reply Simona

  Aš tai užbaigiau Rasos veido kremą jautriai odai. Gal ir nelabai įdomus daiktas, bet naudojosi man jis labai ilgai kažkodėl. Šeip patiko kad su dozatorium neprikvėpintas, bet drėkinimo iš jo pasigedau…

  2018-03-31 at 13:41
 • Reply Dalia

  Man sis menesis praleke labai greitai ir turbut nieko pilnai nepribaigiau. Bet liko paskutinis lasas revlono krempudros. Naudojau beveik metus. Tuoj mesiu lauk colistar tusa, nes nebelabai graziai dazo. Galvoju sikart naturalu, gal uoga uoga pabandysiu. Daug blakstienu prakrito nuo kasdienio tuso naudojimo :/ tarpus lopau gosh seruma naudodama.

  2018-03-31 at 16:53
 • Reply Alma

  Seku, perskaitau, bet ūpo komentuoti nėra. Duobė mano gyvenime, su triukšmais grįžau dirbti po dekreto, dabar užsiėmus kovomis, kad likčiau, nes vis bando “nespaudimo” būdu išprašyti.. Agafijos lyg kitas šampūnas buvo man pakliuvęs, tragedija kažkokia, absoliučiai neplovė, baigiau naudodama kūnui (Tavo pamoka :D). Nieko kažko įdomesnio nebaigiau šįkart, tik noriu padėkoti, kad išgyrei Aras kremà rankoms, nes superinis, po tokio ilgo šalto laikotarpio mano visus baisumus sutvarkė, o ir kvepia itin neutraliai, greitai susigeria. Dabar gundai su Sexy mama, vargstu dabar su Physicians formula, užknisa juodai.

  2018-03-31 at 23:49
 • Leave a Reply

  You may also like