Outfit: debesuota su pragiedruliais

Kai trūksta saulės, aš pati sau būnu saulė. Nesuvokiu savęs visada dėvinčios tamsių, niūrių spalvų drabužius. Jau šiek tiek prastai jaučiuosi nusipirkusi tamsiai mėlyną paltą, kad ir koks patogus ir šiltas man jis būtų. Visgi – tamsus. Juk tiesiog absoliučiai patobulėtų, jei vieną rytą jį rasčiau oranžinį, ryškiai žalią, raudoną, ar ne? Visgi, lauko drabužiai dažniausiai nugali praktiškumu. Jau ir taip sunku rasti gerą bei patogų, tai dar spalvai sąlygas iškelk ir visai neturėsi ką vilktis.

Ir žinote šio sezono tendenciją nuo galvos iki kojų apsirengti viena spalva? Beje, labiausiai tam rekomenduojama raudona. Tik šį kartą mano raudona yra mėlyna. Ir pritempta iki gatvės, nes mados tendenciją atitikčiau jei visas mėlynumas būtų vienodas.

Ar numatote, kaip Vilniaus centre yra surasti mėlyną foną fotografavimuisi? Ne ne ne, nebus iš manęs madistė, labiau jau komformistė, kuri prisitaiko viską taip kaip patogu.

Ir tęsiant apie ryškias spalvas bei pragiedrulius…

Tarsi pro debesis iš po palto lenda geltona… Saulė? Ne! Tik mano suknelė. 🙂 Šį kartą rašau kaip darželinukė, bet visą laiką kol fotografavausi aš rimtai galvojau apie dangų ir saulę. Net mano timpos teminės 🙂

Garstyčių spalvos suknelė yra vienas tų patogiųjų rūbų, į kuriuos įšoki ir bėgi, nereikia galvoti. Tinka mano visos turimos timpos. Kadangi ji trumpoka, tai tik ant tokių ir dėviu. Arba ant džinsų.

Storo trikotažo medžiaga turi trūkumų. Ant jos labai matosi visos raukšlės. Sėdėjai kavinėje? Te tau susiglamžiusį užpakalį ir pilvą. Gerai tai, kad pavaikščiojus vėl išsilygina.

Man regis jūs mieste mane jau galite atpažinti iš šių batų. Nes kur buvusi, kur nebuvusi aš ir vėl išeinu juos avėdama.

Kažkada klausiau kaip susitvarkote su didelėmis skaromis. Man vis dar nepavyksta. Vienintelės, kuriomis galiu išgauti padoresnį vaizdą yra keturkampės. Kaip ši. Stora, šilta, miela. Dalinamės su vyru.

Tokia šios dienos prognozė – debesuota su pragiedruliais! Būkite sau saulės!

Derinio suvestinė:

Paltas“Reserved”, 44 dydis. 69.99 EUR.

Batai: “Dr. Martens”, pirkti “Vinted”. 50 EUR.

Skara: Dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct”, 4 EUR.

Suknelė: “Utienos Trikotažas”, lyg ir 22 EUR.

Rankinė: Iš rankinių parduotuvės CUP’e. Kainavo apie 40 EUR.

Timpos: “Humana”, 6 EUR.

Auskarai: auskarai skirtingi, kitas dryžuotas. Gamino “Smagu visiems”, gimtadienio proga dovanojo Gėlėta kosmetinė 🙂

Klausimas jums: kaip dažnai perkate drabužius (įskaitant smulkiausius) :).


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Previous Post Next Post

6 Comments

 • Reply Alma

  Kaip gražu! Tamsiai mėlyna mano mylimiausia spalva, o Tu dar taip smagiai visko priderinai. Timpos nerealios!

  2017-12-02 at 13:40
 • Reply Monika M

  Pritariu Almai, labai gražus ir puikiai “sustyguotas” derinys, tikrai spinduliuoji kaip saulutė 🙂

  2017-12-02 at 16:31
  • Reply Salomėja

   Ačiū abejoms už gražius žodžius 🙂

   2017-12-02 at 16:38
 • Reply Vasarė

  Oii, Utenos trikotažas tai yra nereali parduotuvė! Mes su mama tik tempiam ir tempiam iš ten sukneles…

  2017-12-02 at 18:43
 • Reply Gaivile

  Puikus batai ir tampres. O ta melyna gerai prie geltonos tinka. Grazu

  2017-12-03 at 18:57
 • Reply Saulė

  Labai gražu ryški mėlyna ir man. Akies nerėžia per stipriai, bet dėmesį pritraukia 🙂 Aš jau nuspirkau kailinę apykaklę-šaliką iš asos, kuriuo neraliai džiaugiuosi: http://www.asos.com/my-accessories/my-accessories-striped-faux-fur-scarf/prd/8457266?clr=pinkgrey&SearchQuery=faux%20fur%20scarf&gridcolumn=3&gridrow=1&gridsize=4&pge=1&pgesize=72&totalstyles=63 . Praktiškas, bet nenuobodus aksesuaras. Bet dabar radau tokį: https://newmood.lt/p/trussardi-jeans/moteriska-mova/59Z00010-U250?ap=1%2C107%2C108%2C111 ir labai gundausi užsisakyti. Ryškesnėms dienoms su pragiedruliais :)). Žinoma, derinti tokio daikto neturiu prie ko, bet gal ir nereikia? Ką manot, ar vertas dėmesio šis debesėlis? 🙂

  2017-12-11 at 12:28
 • Leave a Reply

  You may also like