Pastaruoju metu jaučiu makiažo šepetėlių pilnatvę. Turiu viską ko reikia ir dar kuo puikiausios kokybės. Vienintelis dalykas, kurį dar norėčiau išmėginti yra “Beauty Blender”. Tiesiog pavadinkime tai profesiniu smalsumu, nes esu visiškai patenkinta ir pigesne “Real Techniques” alternatyva. Šios kompanijos šepetėliai sudaro mano veido įrankių daugumą. Juos papildo tik “Eco tools” bei “Uoga uoga” šepetėliai sausai pudrai.

“Real Techniques” įrankiai būna skirtingų spalvų. Yra ir prabangių, su metaliniais koteliais. Maniškiai yra rožiniai, arba geltoni, visų kotelių užbaigimas – juodas, matinis. Įrankiai yra neslidūs bei patogūs.

Pats naujausias ir norų sąrašą užbaigęs (na, aš dar pasvajoju apie šepetėlius akims, bet čia jau kita sritis) yra Blush Brush.

Šepetėlis lyg ir skirtas skaistalams, kurių aš nenaudoju, bet žvelgiu plačiau. Šis daiktas man pasitarnauja kontūruojant veidą, ypač patogu ant skruostikaulių dengti šviesą atspindinčias priemones. Dar aš jį naudoju, kai noriu lengvai lengvai užfiksuoti makiažą biria pudra. Sužavėjo neišpasakytas švelnumas.

Kiti trys šepetėliai bus iš Core Collection rinkinio.

Contour Brush savo forma labai panašus į ką tik minėtą Blush Brush.

Tačiau jis yra gerokai mažesnis.

Kol neturėjau naujoko, tai vien tik juo dengdavau highlighter’ius bei švelniai tepdavau konūravimo produktus. Jo vidutinis kietumas man padeda išsklaidyti mažiau pigmentuotas priemones, kurias rimtesnis šepetėlis tiesiog nutrina.

Buffing Brush – vienas iš mėgstamiausių šepetukų mineralinei pudrai dengti.

Būtent jį, arba jei išplautas, tada analogišką “Uoga Uoga”, aš griebiu, kai noriu veidą padengti tik mineraline pudra. Sukamaisiais judesiais įbufinu į veidą. Absoliučiai nepriekaištingai dirba. Kartais paimprovizuoju ir šepetėliu dengiu kreminę pudrą. Su tokiu akiplėšiškumu priemonė taip pat susitvarko. Jokių bėdų.

Detailer Brush aš niekaip negaliu pavadinti labai mylimu.

Prisimenu, kai preciziškai reikia užtepti kreminę pudrą probleminėse vietose, pvz., aplink nosį. Šis šepetukas dažnai tinginiauja, nes iš tiesų jį naudoju retai.

Kitas gi labai norėtas ir pasiteisinęs įrankis yra Sculpting Brush.

Konūtravimui skirtas šepetukas pasižymi tankumu, plaukeliai švelnūs, bet dėl jų gausos šis toks tvirtas, dirba stipriai, todėl labai gerai išsklaido produktą jei jo padauginu, bet visiškai nutrina mažai pigmentuotas priemones. Svarbu žinoti, kada kurį griebti ir tada lūkesčiai būta sotūs bei patenkinti.

Visi šepetėliai atkeliavo iš skirtingų vietų (Iherb, TopBeauty, Drogas) ir skirtingu metu. Net ilgiausiai naudojami vis dar atrodo beveik kaip nauji. O juk n kartų plauti. Plaunu aš su tuo kas po ranka: jei turiu tai netikusiu veido prausikliu ar šampūnu, jei neturiu – dušo žele. Nesišeria, nepraranda formos.

Iš tiesų, tai yra kokybiški įrankiai už prieinamą kainą. Rekomenduoju!

Įvertinimas:

Naudinga: “Real Techniques” šepetėlių ieškokite Realtechniques.comIherb.com, TopBeauty.lt, Dijora.lt, Lookfantastic.com ir parduotuvėse “Drogas”.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.