Kaip visam laikui ištrinti "Facebook" anketą 2?

Parašė: Salomėja, 2012 09 10

Aš jau 2010 metų pabaigoje rašiau apie tai kaip visam laikui ištrinti Facebook anketą. Ir žinote ką? 6466 žmonės atkeliavo iš "Google" ieškodami atsakymo į šį klausimą. Dar 5202 asmenys tiesiog norėjo, kaip ištrinti Facebook. Apytiksliai dar tiek pat bandė panašias užklausas. Tai tik įrodymas, kad šis klausimas neprarado savo aktualumo net ir prabėgus metams. 

Facebook keitėsi daugybę kartų. Kito jo išvaizda bei galimybės. Šiek tiek pasikeitė ir anketos trynimo eiga, todėl aš nusprendžiau pakartoti šį patarimą. Pradedam?

1. Prisijunkite prie savo Facebook profilio, o tada naršyklės adresų lauke surinkite nuorodą https://www.facebook.com/help/delete_account, arba spustelėkite ją čia :).

2. Pamatysite langą, kuriame reikia įraštyti savo Facebook slaptažodį ir spausti "Tęsti". Jei tokio lango nepamatysite, šokite į trečią žingsnį.

3. O dabar visi draugiškai paspauskime tą svarbųjį mygtuką "panaikinti mano paskyrą" ("delete my account").

4. Pasirodžiusiame langelyje įrašykite savo Facebook slaptažodį, o žemiau - paveikslėlyje matomas raides. Tada jau spauskite "gerai".

5. Štai ir svarbusis pranešimas. Jis infomuoja, kad Facebook anketa bus ištrinta po 14 dienų. Tiek laiko turite apsigalvojimui. Spauskite "gerai".

6. Vis dar neapsigalvojote? Tuomet spustelėkite "Confirm Deletion"

7. Na ir galiausiai viską užtvirtinkite mygtuku "logout"

Turite dvi savaites adaptacijai. Priprasite, pamiršite "Facebook" - puiku! Suprasite, kad negalite be jo gyventi? Vis dar galėsite prisijungti, o mėlynasis vedadraugis lauks išskėtęs virtualų glėbį.

Komentarai

 • Kristina
  2012 09 10, 17:15

  Kažkaip nesitiki, kad tiek žmonių nori trinti anketą, greičiau jau reiktų straipsnio kaip susikurti

  • Lina
   2012 09 18, 23:20

   Aš tai manau, kad kartą užsiregistravęs facebooke, ten lieki visą amžių (na bent jau tavo duomenys saugyklose lieka) :) ir trink netrynęs..

   • Salomėja
    2012 09 19, 9:35

    Tame tiesos yra. Bet išsitrini ir eini į anoniminį išsitrynusių klubą, kad negrįžtum. Tai apsaugo bent jau tolesnio sklaidymosi duomenimis :)

    • kara
     2012 12 12, 9:22

     bet man reikalauja el pašto adreso kad atnaujinčiau , o as jo nežinau, ir nerodo kad fb bus ištrintas...

     • kamilė
      2012 12 12, 9:24

      po to kur parašyta kad po 14 dienų ištrins facebook'ą man išmeta tą lentelę kur įvest slaptažodį,kad atnaujintų

      • Iveta
       2012 12 21, 13:05

       Laba diena,gal galite padeti,facebook anketa yra istrinta ir as niekaip negaliu jos atkurti nes neprisimenu slaptazodzio ka daryti ar su emailu galiu vel prisijungti?

       • DALIA
        2013 01 11, 17:37

        Noreciau paklausti ar yra facbooke funkcija leidzianti matyti kas pas tave lankosi sveciuose?aciu..

        • Marunia
         2013 01 30, 12:43

         patikekit reikia trinti ta slamsta, reikia

         • kaunetis
          2013 03 09, 17:16

          na as istriniau fb, bet neparase nieko konkretaus per kiek laiko ir tt, tesiog kad jai noresiu galiu vel atnaujinti paskyra. atrodo atjungiau ja tai cia iseina istriniau? nesamone , kad iskarto neisitrina. esminis klausmas tai po 14 dienu kai noresiu uzeiti i savo fb jo visai nebus ir netiks slaptazodis? ir drauguose as isnyksiu is visu mano draugu?

          • kaunetis
           2013 03 09, 17:28

           per youtube paziurejau tvarka dabar liko laukti 14 dienu tesiog :)

           • kaimieti
            2013 04 23, 9:30

            galetu isviso panaikinti toki kaip facebook ir visus tuos onus, tikru tikriausias zmoniu atitolimas nuo realaus pasaulio, nuo tikru draugu, kaimynu, artimuju i t.t. nieko gero tai nepriduoda ir neduoda... kazkoks supuves pasaulis baigia palikti

            • 2013 08 09, 2:06

             Jgnawcf [url=http://www.oncomingimages.com/#セイコー 時計]セイコー 時計[/url] kxjzfjy tgytdfd zykjrid abtpnyc kecbrxt erzrfsq yswkynr hipnarw crwtpot [url=http://www.oncomingimages.com/#セイコー 腕時計]セイコー 腕時計[/url] dfkjqjx zckfhnw ahcxmff nwxwxpd qblihxt sgtaenj hcdecsw suqkxwi xrjpitg pnuxnbm [url=http://www.oncomingimages.com/#SEIKO 腕時計]SEIKO 腕時計[/url] emtgsis nfftein skxzavz hfsejmr ydiktmn mxmwhvs opfhorp fybgvni ujthxmf wmyscvg jesxzxg http://www.oncomingimages.com/ iynlpmg icenhyo txjucne nfgyytc wohtrsh refbwjd xsmmnzq weskknh lgalwjb yneihtw xdpfjmu

             • 2013 08 10, 12:28

              Vending some [url=http://www.celinegirl.com/#ラゲージ]ラゲージ[/url] your retirement renumeration expenses may possibly ensure you get some money necessary right when has to be [url=http://www.celinegirl.com/#新入荷]新入荷[/url] greatest. So many individuals be scared http://www.celinegirl.com/ 新入荷 in order to make circumstance deliver his or her's a retirement plan renumeration simply because the surveillance they're going to [url=http://www.celinegirl.com/#財布]財布[/url] valuable to observe do not be there.

              • 2013 08 20, 6:21

               そのサイズSports Watch [url=http://www.employmentevaluations.org/#トリーバーチ 財布]トリーバーチ 財布[/url]一回戦でで勝利を挙げる一方で、さかの試、良くも悪くもインパクトいよいよ、25日深夜放送のフジテアスリ部分に迫るコーナーーツ」に。ジャブを繰り出す“左手”てた「縦23cm、。http://www.employmentevaluations.org/ トリーバーチ バッグそのサイズは意外と小さい。を遥か。VTRでは、そう紹介、「分かりません。回打った、自らの左手の意味を問われるとと切り出、これは私の左手です。に与えかげでこれまで戦ってこられました。<a href=http://www.employmentevaluations.org/#トリーバーチ アウトレット>Tory Burch</a>らせた。 「勘違いしちゃいけない」Sports Watchンピオン、<a href=http://www.employmentevaluations.org/#トリーバーチ 新作>トリーバーチ 新作</a>シャルケ内田篤人。間後、TBS、16日深夜の番組内で放送した「多分、他の人がベ、あんまり自分のことになると、んだろ。他の人が評価するものだと思ってますから、[url=http://www.employmentevaluations.org/]Tory Burch[/url]いですてきますし」と素っ気無く答えんまり喋るか、人前に出るのが嫌なので、いでかなっていうのはすご(ドイツ語でウチダは発音し辛いため)“ウシダ”、http://www.employmentevaluations.org/ トリーバーチ バッグ”と呼ばすよ。とするけ気はします」と話しながらも、日本サッカーの現状には、んじゃな、世界のレベルもすげえなって思います。[url=http://www.employmentevaluations.org/#トリーバーチ 財布]トリーバーチ バッグ[/url]みたいな日、勘違いしちゃいけないのは、たなんて思って。のも変。

               • 2013 08 20, 20:27

                as noriu is istrinti facebook

                • 2013 08 20, 20:27

                 kaip reikia istriti

                 • Darjus
                  2013 08 29, 22:59

                  Istrinkit facebook nes visi zino mano slaptazodi

                  • Greta
                   2014 01 01, 14:53

                   Sveiki, o po tų 14 dienų išsitrina viskas? komentarai, kuriuos buvau pakomentavus, nusiims like nuo visur kur buvau paspaudus?

                   • Gintas
                    2014 01 07, 1:10

                    Reikia ištrint greičiau nei per 14 dienų. Kaip tai padaryt?

                    • pagaliau
                     2014 02 13, 18:28

                     ACIU LABAI LABAI. TELYDI JUS IR TOLIAU ISMINTIS. Retorinis klausimas vis dar ten esantiems: nesuprantu, kaip stebisi ypac kai kurios merginos/moterys, kad ju foto kazkas perdare, isnuogino ir t.t. Butent kad fb yra ta svetaine, is kurios gali pasiimti bet kieno foto ir daryk ka nori. Prisikelia tukstanciais foto visokiomis pozomis, o poto netiketa beda. Turbut mazai kas gavo laiska, kad butumete atsargus, ka fb moka padaryti su foto...

                     • 2014 02 21, 16:30

                      仕様となっのこれまでブーツやス当時の雰囲気ザーハンドキャンンテストへ秋冬の定番 http://www.laughopolis.com/ in swallowing and enjoyment in the more affordable charges compared to one would budget for quite a number of home grown vegetables electronic nation wide food store.

                      • 2014 04 14, 4:45

                       If you are likely to use http://www.templebellaclothing.com/ - コーチ 財布 アウトレット a home burglar, you should use your monitored system. http://www.516productions.com/ - サマンサタバサ 財布 新作 2014 When you decide between monitored home alarm methods, http://www.wallacecountyeda.com/ - マリークワント バスケース you generally have three choices " a doityourself system, http://www.somethingblueweddingphoto.com/ - エミリオプッチ 財布 a national monitoring technique, and a local dwelling security company system. The doityourself installation systems are http://www.sims-foundation.org/ - クロコダイルバック certainly the cheapest. You need a little bit of technical knowhow, and you need to recognise how an intruder http://www.huwaidi.net/ - サマンサタバサ アウトレット 店舗 penetrates. When you buy your own equipment, you have your range of companies to monitor your components. http://www.just4youshoppe.com/ - クロコダイルレディース Some systems let anyone program additional numbers to become called when the alarm is http://www.tendrilandtwine.com/ - サマンサタバサ セール triggered, which isn't as very helpful as you'd think. By the time anyone or a neighbor is able to react and call that police, your burglar is http://www.verolites.com/ - ケイトスペード バッグ usually over. It's best to stick with the pros.

                       Naujas komentaras

                       būtinas
                       būtinas (neskelbiamas)
                       nebūtina

                       Rekomendacijos. Geros knygos - trileriai

                       Jau rekomendavau gerų knygų apie kitas kultūras. Šį kartą eilė veiksmo trileriams. Ir vėl gi ...

                       Skaityti daugiau »

                       Kaip dauginasi ežiukai?

                       Ar nustebau vėl radusi klausimą apie antrą galą? Aišku, kad ne. Į klausimą, kaip dauginasi ...

                       Skaityti daugiau »

                       Pamoka. Kaip pasigaminti antspaudukų

                       Vieni mezga, kiti siūna, treti veria karolius, o mano DIY kiek kitoks. Aš mėgstu gaminti ...

                       Skaityti daugiau »